آرزوی بغل کردن سیروس گرجستانی به دل پسرش ماند/ نتیجه تست کرونا چه بود؟


به گزارش خبرگزاری موج، مهران غفوریان بازیگر سینما و تلویزیون که مهمان تلفنی «پنجشنبه جمعه» رادیو ایران بود، در گفت و گو با منصور ضابطیان اظهار کرد: تا پنج دقیقه پیش منزل آقای  سیروس گرجستانی بودم و سیاوش پسر او می‌گفت دیشب می‌خواستم بابا را بغل کنم، اجازه ندادند و گفتند باید جواب تست کرونا بیاید و ببینیم که تست کرونا مثبت یا منفی است. در راه خانه بودم که گفتند تست کرونای پدر منفی است. پسر آقای گرجستانی گریه می‌کرد و می‌گفت ‌ای کاش زودتر گفته بودند و من پدرم را بغل کرده بودم.

این بازیگر افزود: سیاوش گرجستانی می‌گفت صبح در راه بیمارستان برایش پیام تسلیت می‌فرستادند. هنوز خبر فوت را نشنیده بود. وقتی به بیمارستان رسیده با دکتر صحبت کرده و دکتر گفته که متاسفانه آقای گرجستانی از دنیا رفته است.

غفوریان با اشاره به خاطره‌ای از سیروس گرجستانی گفت: افتخار این را داشتم که در بسیاری از کار‌ها با او همکار بودم. از جمله فیلم «ناردون» آقای حسن پور و سریال «زن بابا» که یکی از کار‌های خاطره انگیز من با آقای گرجستانی بود.

مجری فصل اول «اعجوبه ها» توضیح داد: در خاطرم هست یک سکانس ۹ دقیقه‌ای مشترک سر سریال «زن بابا» به کارگردانی سعید آقاخانی با آقای گرجستانی داشتیم. او استاد و پیشکسوت من بود و این همکاری برایم افتخار بود. بازی او آنقدر شیرین و جذاب بود که اصلا احساس نمی‌شد که این سکانس ۹ دقیقه‌ای است.

وی تاکید کرد: واقعا متاسف هستم. هرکدام از هنرمندان را که از دست دادیم جایشان پر نشده است. کسی را نداریم که بتواند نقش‌هایی را که سیروس گرجستانی بازی می‌کرد ایفا کند و جای او باشد. واقعا متاسف هستم و به خانواده گرجستانی، خانواده سینما و تلویزیون تسلیت می‌گویم.

مهران غفوریان در پایان بیان کرد: این مدت خبر‌های بد زیادی شنیده ایم. کرونا جان خیلی از هموطنان ما را گرفته است و هنوز هم ادامه دارد. از مردم خواهش می‌کنم مراقب سلامتی خود و اطرافیانشان باشند. پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند. در این مدت فوتی‌های زیادی داشته ایم و خانواده‌های زیادی داغدار شده اند. ان شاءالله در آینده روز‌های خوشی ببینیم. مردم ما حق خوشی دارند و لیاقت خوشی دارند. مردم استوار، محکم و با شرافتی داریم و آرزو می‌کنم روز‌های خوبی برای این مردم بیاید.

گفتنی است برنامه «پنجشنبه جمعه» با اجرای منصور ضابطیان و به تهیه کنندگی زهرا قائدی هر هفته پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۲ همزمان با پخش صوتی از رادیو ایران به صورت تصویری نیز از سایت این شبکه رادیویی پخش می‌شود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code