آغاز به کار دوبارۀ فروشگاه محصولات کانون در خیابان فجر (جم)


به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی کانون زبان ایران ، نوید صالحی مسئول فروشگاه در این خصوص عنوان کرد: در این فروشگاه محصولات آموزشی و کمک آموزشی کانون زبان ایران و همچنین محصولات کانون پرورش فکری شامل کتاب، سرگرمی، اسباب بازی، بازی فکری، لوازم التحریر و… در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد.

صالحی با اشاره به اینکه پس از تعطیلات نوروز شاهد حضور نویسندگان و تصویرگرانِ حوزه‌های کودک و نوجوان در فروشگاه خواهیم بود، افزود: مدیریت جدید کانون بر این باور است که بایستی ارتباط بین نویسنده و مخاطب برقرار گردد و فروشگاه کانون زبان نیز باید محلی برای این مهم باشد.

وی ادامه داد: مذاکراتی با نویسندگان حوزۀ کودک و نوجوان صورت گرفته است که امیدواریم در سال جدید بتوانیم شاهد حضور این عزیزان در فروشگاه به عنوان یک مرکز فرهنگی باشیم.

حضور مجلات فرهنگی، معرفی کتب برگزیدۀ دفاع مقدس و تابلوی نمایش تصاویر دوران دفاع مقدس و شهر تهران از دیگر برنامه‌های فروشگاه مرکزی کانون زبان ایران است.

صالحی همچنین به برپایی جشنوارۀ بهاره در این فروشگاه اشاره کرد و گفت: قرار است از تاریخ ۲۰ تا ۲۷ اسفندماه جشنوارۀ بهاره در این فروشگاه برگزار شود و برخی از محصولات از تخفیف ویژه برخوردار شوند.

گفتنی است، فروشگاه محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (فروشگاه شمارۀ ۲) در خیابان شهید مطهری، خیابان فجر (جم)، نبش غفاری واقع شده است. همچنین برای تماس با این فروشگاه می توانید با شمارۀ ۸۸۴۹۲۲۴۰ تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code