آ بی کلاه به زودی کلید می‌خورد/ با جواد اردکانی غیرمتعارف مواجه شوید/ کمدی موزیک‌مال شده به گروه بی تی اس


علی رویین تن کارگردان و تهیه کننده سینما درباره پروژه جدیدش به خبرنگار سینمایی موج گفت: فیلمنامه « آ بی کلاه » توسط جواد اردکانی نوشته شده است. آ بی کلاه، فیلمنامه سختی دارد و به دلیل حساسیتی که دارد تاکنون 17 بار بازنویسی شده است و قرار است یک بار دیگر نیز بازنویسی شود. این فیلمنامه توسط جواد اردکانی کارگردانی خواهد شد.

بازنویسی فیلمنامه برای هجدهمین بار

وی که در این پروژه به عنوان تهیه کننده مسئولیت دارد، بیان کرد: گروه سازنده آ بی کلاه تمام تلاشش را می کند که مردمی ترین درد مردم را با شوخی به مردم بگوید که بخندند چراکه در این شرایط بیماری و فشار اقتصادی، نیاز به نشاط دارند.

رویین تن درباره عوامل این فیلم نیز گفت: کست در حال تکمیل شدن است و به محض اینکه قراردادهای عوامل امضا شود، اعلام عمومی خواهد شد.

وی تاکید کرد: در این فیلم با جواد اردکانی متفاوت و غیرمتعارفی روبرو خواهید شد.

فراخوان نظر سنجی در مورد گروه های موسیقی وطنی

تهیه کننده «آ بی کلاه» درباره داستان فیلم توضیح داد: این فیلم درام محکمی دارد و بر وجهه کمدی آن خیلی فکر شده است، تاکید می کنم کمدی این فیلم، کمدی «موزیک‌مال» شده به گروه بی تی اس و چند گروه وطنی است و هر کسی درباره این گروه ها نظری دارد، می تواند نظرش را به کارگردان از طریق صفحه اینستاگرامی که طراحی می شود، انتقال دهد.

وی افزود: داستان این فیلم، روایتگر چند دزد است که برای تقسیم کردن به مساوات اموال دزدی بین خودشان، به دنبال آدم مومنی می گردند که حق شان را نخورد!

رویین تن همچنین بیان کرد: با ماسک ضدکرونا می خواهیم ماسک ریاکاری را برداریم.

داوری دوازدهمین جشنواره فیلم های ورزشی انجام شده است

این فیلمساز که ریاست هیات انتخاب و داوری دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی را هم بر عهده دارد، در پایان درباره داوری این جشنواره نیز به خبرنگار خبرگزاری موج گفت: سال گذشته و زمانی که هنوز کرونا جدی نشده بود، کار داوری جشنواره فیلم های ورزشی به پایان رسید اما به دلیل شیوع بیماری، مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان به تعویق افتاد.

شایان ذکر است که نام فیلم سینمایی آ بی کلاه به نویسندگی و کارگردانی جواد اردکانی در ابتدا «عوضی» بود که در جلسه شورای پروانه ساخت مورخ ۱۵ تیرماه ۹۹ موفق به اخذ مجوز شده بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code