ابراهیم شفیعی Gcs3 با موضوع بیماران مرگ مغزی را کلید زد


به گزارش خبرگزاری موج، مستند داستانی Gcs3 که به بیماران درگیر کُمای عمیق و آسیب های مغزی می پردازد، براساس مستندات کامل پزشکی طی یک دوره تحقیقاتی ۱۴ ساله صورت گرفته است. این مستند که با همکاری پزشکان و جراحان معتبر و حاذق مغز و اعصاب ایران و جهان ساخته می شود،  سعی بر آن دارد تا بتواند در حوزه درمان و سلامت گامی بزرگ بردارد. 

ابراهیم شفیعی فعالیت حرفه ای خود را با دستیاری کارگردان و برنامه ریزی در سینما و تلویزیون آغاز کرد، وی در این سال ها تجربه ساخت ۴۸ فیلم مستند و کوتاه را نیز داشته است، فیلم های مستند فرنگیس، عاشقی در غربت، زندگی و دیگر هیچ، دو تار مو، پارادیزو، صدای خواب، صدای سکوت و……. که موفق به دریافت جوایز مختلفی از جشنواره های داخلی و خارجی شده است.

بنابر اعلام سازمان سینمایی مبنی بر آغاز تولیدات سینمایی به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی ناشی از ویروس کرونا، فیلم برداری مستند داستانی Gcs3 در تهران آغاز شده و قرار است در استان مازندران و سپس کشورهای اروپایی و آمریکا ادامه یابد.

عواملی که در این پروژه حضور دارند عبارتند از: تحقیق، نگارش و کارگردان : ابراهیم شفیعی، بازیگران : سهیل محبی، ابراهیم لطیفی، سها پورحاتمی، فهیمه گردان، علی خونساری، بیتا علی‌محمدی، باحضور افتخاری: دکتر مجید خسروی، مشاور پروژه: وحید جلیلوند، مشاور کارگردان: علی شاه حاتمی، مشاور رسانه ای: مونا کریمی، مدیر فیلمبرداری : سجاد سبحانی، تدوین : محمد حدادنسب و امین رضئی، صدابردار : سیدجلال سعادت یار، موسیقی : اکبر بلالی، طراح گریم : زهرا عباسی، مجری گریم : عرفان پورمند، طراح صحنه و لباس : ابراهیم لطیفی، عکاس : امیر ایزدی، مدیر تولید : امین رضئی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: جواد کاهه، مدیر تدارکات : علیرضا نظری، تهیه کننده :ابراهیم شفیعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code