اجرای برنامه‌های ادبی و فرهنگی حوزه پایداری جدی پیگیری شود


به گزارش خبرگزاری موج یزد، مجید مصلحی مدیرکل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری کشور در جمع مسئول و کارشناسان حوزه هنری استان یزد افزود: برگزاری شب‌های خاطره در استان‌ها نسبت به سال‌های گذشته رشد و ارتقاء قابل ملاحظه‌ای در بهره‌گیری از سایر هنرها بویژه هنرهای تصویری و کارهای ترکیبی داشته است.

وی با بیان اینکه تا پایان سال‌ برگزاری برنامه‌های ادبی و فرهنگی در حوزه پایداری به طور مرتب پیگیری می‌شود، ادامه داد: امروز دفاتر ادبیات پایداری در استان‌ها به لحاظ کمی و کیفی در جایگاه خوبی قرار دارد و باید با همت و تلاش بیشتر به کار خود ادامه دهند.

مصلحی با بیان اینکه حدود ۷۰ درصد کتاب‌هایی که تقریظ دارند مربوط به حوزه هنری است و این نهاد در این عرصه پیشروست افزود: درصد بالایی از این تقریظ‌ها نیز مربوط به مراکز استانی است که بیانگر اتفاقی بسیار خوب و نشانگر فعالیت و تلاش استان‌ها در این عرصه است.

مدیرکل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری کشور با بیان اینکه این نهاد به ادبیات پایداری، تاریخ شفاهی و شب خاطره توجه ویژه‌ای دارد، این موارد را مزیت‌های رقابتی برتر این نهاد دانست.

وی گفت: از ابتدای سال ۱۳۹۸ تاکنون ۸۵ شب‌ خاطره از سوی این نهاد و با همکاری دستگاه‌های ادبی و فرهنگی در مناطق مختلف کشور برگزار شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code