افتتاح نمایشگاه همه جا برای همه در پاریس/سه اثر از عکاسان خبرگزاری موج در این نمایشگاه حضور دارند


به گزارش خبرگزاری موج، طی مراسمی و با حضور بهرام قاسمی (سفیر ایران در فرانسه)، جمال کامیاب (رایزن فرهنگی ایران در فرانسه)، میشل ستبون(عکاس وقایع انقلاب ۵۷) و جمعی از هنرمندان ایرانی و فرانسوی نمایشگاه همه جا برای همه در محل رایزنی ایران در پاریس افتتاح شد.

در این نمایشگاه ۵۶ اثر از ۲۸ هنرمند عکاس به روی دیوار رفته است که این آثار از دریچه نگاه بابک برزویه و حیدر رضایی انتخاب شدند.

آثاری که سعی دارند تا به نمایشی از مشکلات سیل اخیر در استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان بپردازند و همچنین با توجه به تحریم های بوجود آمده به ارسال نشدن کمک‌های انسان دوستانه جهانیان به ایران اشاره کند.

اسامی هنرمندان حاضر در این نمایشگاه بدین شرح است:

احمد بلباسی، رضا احمدوند، امیرعلی رزاقی، امیرهاشم دهقانی، بابک برزویه، بهاره حسین نژاد ندایی، حدیثه پاسندی، زینب مهدوی، مجید خواهی، محسن اسماعیل‌زاده، محسن رضایی، ملیکا فرش‌فروش، محمد جوادزاده، مهدی حسنی، راحله حصاری، محمد زارع، علی حامد حقدوست، فائزه کابلی، فرشته اصلاحی، محمد بقال اصغری، سیامک نامور، محمد علی نجیب، امین یاری، آی تای شکیبافر، عابدین مهدوی، حسن غفاری، مریم آل‌مومن دهکردی و علی قنبرلو.

 همچنین در این روز کارگاه آموزشی توسط بابک برزویه مدرس عکاسی و مسئول هماهنگی این نمایشگاه در خصوص موضوع عکاسی در ایران و عکاسی بحران برای هنرمندان حاضر در نمایشگاه برگزار شد.

گفتنی است؛ نمایشگاه عکس و مدیای همه جا برای همه به همت  بابک برزویه (دبیر اجرایی و مسئول هماهنگی)، سعید شمس (ویدئو و تولید محتوای مدیا) و حمایت و همکاری بنیاد سینمایی فارابی، سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ایران، رایزنی فرهنگی کشورمان در فرانسه و اداره کل همکاری های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور برگزار می شود.

یاد آور می شود، این نمایشگاه از ۳ تا ۹ خرداد (۲۴ تا ۳۰ می) در محل رایزنی ایران در پاریس برای بازدید مخاطبان برقرار است.  پیش تر نیز نمایشگاهی از این آثار در قالب مدیا درغرفه بنیاد سینمای فارابی در جشنواره فیلم کن برگزار شده بود.

امین یاری ، سیامک نامور و محمد زارع از جمله عکاسان خبرگزاری موج هستند که آثارشان به این نمایشگاه راه یافته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code