امثال ستاره اسکندری و رامبد جوان به ملت ایران خیانت می کنند


احد آزادی خواه در گفتگویی با خبرگزاری موج، در رابطه با رفتار ستاره اسکندری در خارج از کشور و کشف حجاب این بازیگر سینما گفت: حجاب به عنوان یک امر ضروری دینی برای ما تعریف شده و این امر انکار ناپذیر است.

وی افزود: متاسفانه اخیرا مشاهده می شود، افرادی که خودشان را تحت عنوان سلبریتی یا الگوهای هنری و فرهنگی به جامعه معرفی می کنند و به برکت شهدا و ملت ایران به جایی رسیده اند، به محض خروج از کشور حجاب از سر برداشته و رفتارشان را کاملا تغییر می دهند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: این نوع رفتارها در حقیقت نوعی جو زدگی است که متاسفانه سلبریتی های ما از خود نشان می دهند.

آزادی خواه گفت: چنین رفتارهایی به طور قطع ظلم به فرهنگ و تمدن ماندگار ما است. از یک عنصری که خود را به عنوان الگو معرفی می کند، این رفتار دور از انتظار است.

وی ادامه داد: جوانانی که چنین افرادی را الگوی خود قرار داده اند، با مشاهده چنین رفتارهایی با یک تعارض رفتاری مواجه می شوند که این ظلم به جوانان است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در پاسخ به پرسش خبرنگار موج مبنی بر اینکه با چنین افرادی باید چه رفتاری داشت؟ گفت: نمی توانیم همه اقدامات را با برخورد قهریه پاسخ بدهیم. این افراد دارای ضعف فرهنگی هستند و اصلاح نمی شوند. البته جمهوری اسلامی باید از قانون و عقاید و آرمان های خود دفاع کند، چرا که اینها به جوانان ما ضربه می زنند.

آزادی خواه در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار موج در رابطه با موج زایمان هنرپیشه ها در خارج کشور از جمله رفتار اخیر رامبد جوان و نگار جواهریان گفت: اگر کشورمان را دوست داریم و کشور برای ما هزینه کرده، دوربین در اختیار ما گذاشته و ما را در جامعه چهره کرده و می گوییم کشورمان خوب است، این کشور باید همیشه برای ما خوب باشد.

وی ادامه داد: نمی شود هنگام تولد فرزندمان بگوییم که این کشور و مردم آن به درد ما نمی خورد و باید در خارج فرزندمان به دنیا بیاید. این رفتارها به طور قطع خیانت به ملت ایران است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code