برنامه مامان‌ها به آخرین قسمت رسید


به گزارش خبرگزاری موج، برنامه تلویزیونی «مامان‌ها» با اجرای منصوره مصطفی زاده و به تهیه کنندگی مجتبی حسینی امروز سه شنبه ۲۳ دی ماه با پخش قسمت ۵۱ به کار خود پایان می‌دهد.

این برنامه به سردبیری سید میلاد ناظمی و کارگردانی سعید ابراهیمی در هر قسمت با میزبانی از مادران عادی جامعه به گفتگو با مسائل تربیتی کودکان در دنیای مدرن پرداخت.

امروز و در آخرین قسمت از برنامه مامان‌ها ، سه کارشناس در برنامه حضور پیدا کرده‌اند و به نقد و بررسی این فصل از برنامه می‌پردازند. مریم جلالی برنامه ساز و تهیه کننده و مدیر سابق گروه خانواده شبکه دو سیما ، مهرنسا شهابی دکترای روان شناسی و محبوبه کریمی جامعه شناس مهمانان قسمت پایانی هستند که قرار است از دیدگاه‌های مختلف برنامه را نقد و بررسی کنند.

این کارشناسان در بخش اول گفتگوها به عنوان مادر و در بخش بعد به عنوان کارشناس و متخصص حوزه خود برنامه را ارزیابی کرده و درباره سوژه‌ها و رویکردهای برنامه بحث می‌کنند و حتی به مخالفت و موافقت با بحث‌های مورد نظر از زاویه علوم تخصصی خود می‌پردازند.

این آخرین قسمت از فصل اول «مامان‌ها» است که در ۵۱ قسمت روی آنتن رفت. در طول تولید و پخش برنامه بیش از ۱۰۰ مادر عادی جامعه در آن حضور یافتند و موضوعات مختلفی در باب تربیت فرزندان محور بحث قرار گرفت.

در قسمت‌های پخش شده برنامه درباره مسائلی از قبیل چگونگی سرگرم کردن کودکان در دوران شیوع کرونا، پاسخگویی به سوالات چالشی فرزندان، زمان در اختیار دادن تکنولوژی‌های جدید و تبلت و موبایل به کودک، چگونگی جلوگیری از ناسزا گفتن کودکان و بسیاری از سوالات روزمره مادران در مواجهه با کودکانشان بحث شد و مادران از تجربه‌های خود در این زمینه سخن گفتند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code