بهرام افشاری در نقش دروازه بان / بهبود از شاخ آفریقا می آید


سیروس مقدم در گفتگو با برنامه رادیویی صحنه درباره سریال خواب زده گفت: این سریال به ژانر وحشت ارتباطی ندارد و بیشتر به رابطه انسان ، خدا و شیطان میپردازد و در مقایسه با باقی کارهایم در فضایی نزدیک به سریال «اغما» ست. ما در این سریال سعی کردیم که بازیگرانی را انتخاب کنیم که با نقش هم خوانی داشته و مناسب آن کاراکتر باشند و صرفا به ویترین و فروش نگاه نکردیم و این برای من مهم تر بود ، ضمن اینکه دلم میخواست هیچ پیش داوری برای شخصیت ها وجود نداشته باشد و مخاطب با قصه آدم ها را بشناسد.

وی درباره اینکه چرا در این سریال مجددا با محسن تنابنده کار نکرده است توضیح داد: محسن تنابنده درگیر چند تا کار بود از طرفی قرارداد دو تا کار سینمایی هم داشت و از طرف دیگر مسئولیت پایتخت هم روی دوشش بود و به شدت مشغول بود اما از همفکری او استفاده کردیم.

همان طور که پیش از این اعلام شده بود در فصل جدید پایتخت کاراکتر «بابا پنجعلی» حذف می شود و مقدم درباره این حذف شخصیت گفت: پنجعلی تمام خصوصیات و ویژگی هایی که داشت را در پنج فصل استفاده کردیم و چون آلزایمر داشت و تحلیل رفته بود دیگر کاری برای شخصیت نمی شد کرد اما ما کماکان در فصل 6 هم برای او قصه پردازی را داریم.

این کارگردان درباره ویژگی فصل جدید و بازگشت مهران احمدی گفت: اگر درباره شگفتی جدید بخواهم بگویم همان چیزی است که خبری شده ؛ یعنی بازگشت بهبود به قصه! ما بهبود را زنده کردیم و اتفاقا از شاخ آفریقا پیدا میشود و به قصه برمیگردد.

سیروس مقدم در این گفتگو برای اولین بار تلویحا اشاره کرد که بهرام افشاری در فصل جدید دروازه بانی را با شخصیتی که عهده دار آن است تجربه می‌کند و اضافه کرد: بهرام افشاری در فصل جدید پررنگ تر می‌شود و در واقع یکی از نقش های کلیدی سریال را برعهده دارد و به خاطر فیزیک و قد و قامتش، محسن تنابنده یک کار جدیدی برای او خلق کرده که با کلاه پیترچکی در تست گریم دیدید و به بهانه این موقعیت، مخاطب وارد فضاهای جدیدی در قصه و روایت میشود که کار را بسیار دیدنی می کند.

برنامه صحنه به تهیه کنندگی محمد بخشایش ، اجرای آرش ظلی پور و سردبیری دنیا خمامی یک هفته درمیان ساعت 21 از رادیو تهران به صورت زنده پخش می شود و امشب میزبان سالار عقیلی و افشین هاشمی است.  

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code