تولید سریال «ارباب حلقه ها» و فیلم سینمایی«آواتار» در نیوزیلند


به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ورایتی، به اعضای تیم سازنده سریال اقتباسی « ارباب حلقه‌ها » محصول کمپانی آمازون و همچنین انیمیشن سریالی نتفلیکس به نام «کابوی بیپاپ» به همراه ۵ پروژه دیگر اجازه داده شد، برای آغاز و ادامه تولید این پروژه‌ها به نیوزیلند وارد شوند.

سازندگان این هفت پروژه اجازه پیدا کردند در بحران کرونا وارد این کشور شوند. علاوه بر دنباله فیلم سینمایی «آواتار» و فیلم «قدرت سگ» به کارگردانی جین کمپیون، سازندگان سریال‌های «ارباب حلقه ها»، «کابوی بیپاپ» و «پاور رینجر» به همراه دو فیلم سینمایی دیگر اجازه تولید گرفته اند.در مجموع ۲۰۶ نفر به همراه ۳۶ نفر از اعضای خانواده شان اجازه ورود به این کشور را طی یک دوره ۶ ماهه دارند. اعلام شده است که اجازه از سرگیری تولیدات سینمایی، ۳ هزار شغل در این کشور ایجاد می‌کند و ۴۰۰ میلیون دلار به اقتصاد این کشور کمک خواهد کرد.

وزیر توسعه اقتصادی نیوزیلند در بیانیه‌ای می‌گوید: موفقیت ما در کنترل و مدیریت کووید ۱۹ به کشور ما اجازه داد تا جزو اولین کشور‌هایی باشد که با رعایت ایمنی به تولیدات سینمایی ادامه دهد.

سریال «ارباب حلقه ها» پیش از همه گیری کرونا در منطقه آوکلند در حال تولید بود؛ پس از شیوع این بیماری عده‌ای از عوامل در این کشور باقی ماندند و دیگران به کشور خود بازگشتند. این سریال به تنهایی ۹۳ نفر را به همراه ۲۰ نفر از اعضای خانواده آن‌ها به این کشور خواهد آورد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code