جسد بازیگر معروف در دریاچه پیدا شد


به گزارش خبرگزاری موج به نقل از گاردین، جسد نایا ریورا بازیگر هالیوود پس از غرق شدن در دریاچه‌ای در کالیفرنیا پیدا شد. این بازیگر ۳۳ ساله بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۵ در سریال‌های رایان مورفی بازی کرد گفتنی است نایا ریورا چهارشنبه گذشته در دریاچه پیرو جان خود را از دست داده است. پسر چهار ساله او در قایقی که ریورا اجاره کرده بود، پیدا شد.

یکی از اعضای پلیس این منطقه مرگ وی را در کنفرانس خبری تایید کرد و گفت: با توجه به موقعیتی که این پیکر پیدا شده، ویژگی‌های فیزیکی و این موضوع که گم شدن شخص دیگری در این مکان گزارش نشده است آن‌ها مطمئن هستند که جسد پیدا شده متعلق به ریورا است.

کالبد شکافی نیز در دستور کار قرار گرفته، اما پلیس معتقد است که مرگ این بازیگر تصادفی بوده است و هیچ نشانه‌ای از قتل و خشونت و یا نشانه‌ای از خودکشی دیده نمی‌شود.

این بازیگر برای نقش آفرینی در سریال «گلی» شناخته شد که برای آن توانست از انجمن بازیگران جایزه بگیرد. او نامزد دریافت جوایز گرمی نیز شده است. او سومین شخص از بازیگران این سریال است که جان خود را از دست داده است. مارک سالینگ دیگر بازیگر این فیلم در سال ۲۰۱۸ خودکشی کرد و کوری مونتینه هم در سال ۲۰۱۳ به علت استفاده زیاد از مواد مخدر و الکل جان خود را از دست داد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code