حالا خورشید دیگر پخش نخواهد شد/ تا اطلاع ثانوی در تلویزیون برنامه ندارم


رضا رشیدپور کارگردان تهیه کننده و مجری برنامه حالا خورشید در گفت و گو با خبرنگار تلویزیون خبرگزاری موج با اعلام اینکه آخرین قسمت برنامه حالا خورشید، چهارشنبه ۲۲ اسفندماه پخش می شود، بیان کرد: جمع بندی شرایط موجود من را به این نتیجه رساند که برنامه حالا خورشید دیگر پخش نشود و برنامه ای برای سال جدید نیز نداریم.

وی تاکید کرد: کار من رسانه است و ممکن است با برنامه ای دیگری در خدمت مردم باشم اما تمام شدن برنامه حالا خورشید قطعی است.

رشیدپور بیان کرد: برنامه حالا خورشید به اعتبار مردم به اینجا رسیده است و حسن نظر مردم نسبت به من و برنامه حالا خورشید به اندازه ای است که حتما ناامیدشان نخواهیم کرد، اما نباید حتما در تلویزیون در خدمت آنها باشم اما تلاش می کنم هر جا بودم خدمتگزار خوبی باشم.

وی همچنین در پاسخ به اینکه آیا جشنواره تلویزیونی جام جم جایزه دادن خود به خودی محسوب می شود، گفت: خیر، اگر بخواهیم با این فرمول حساب کنیم، جشنواره های سینمایی و موسیقی نیز این مصداق را دارند و این در حالی است که اهالی سینما به هنرمندان سینما، اهالی موسیقی به هنرمندان موسیقی و اهالی تلویزیون به هنرمندان تلویزیونی جایزه می دهند. بنابراین به نظر من این پرسش، اساسا اشتباه است.

رشیدپور در پایان درباره ایجاد انگیزه های جشنواره جام جم نیز اظهار کرد: این پنجمین دوره جشنواره جام جم است و اما وقتی همکاران ما کنار هم مثل چشم بینای نکته سنج حرفه ای همدیگر را رصد می کنند و به هم احترام می گذارند و نقد حرفه ای می کنند، طبیعتا به جهت حرفه خودمان دلگرم تر می شویم و تلاش می کنیم نقاط ضعف مان را پوشش دهیم و روز به روز بهتر شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code