دبیر ستاد سیاست گذاری جمعیت و رییس مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما منصوب شدند


به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی سیما؛ با حکم مرتضی میرباقری معاون سیما، سیدجواد مرادی به سمت رییس مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما منصوب شد.

بر اساس این حکم؛ پژوهش های بنیادی، کاربردی و برنامه ای تلویزیونی؛ سیاست گذاری و برنامه ریزی محتوایی؛ نظارت، ارزیابی و ارزش یابی برنامه ها، شبکه ها و مراکز تولیدی با هدف مدیریت پیام از ماموریت های رییس مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما است.

همچنین در حکم معاون سیما خطاب به مرادی بر طراحی و تدوین «منظومه گفتمانی مدیریت پیام» سیما؛ تدوین سیاست های محتوایی برنامه های سیما، فرآیند بررسی و تطبیق طرح برنامه های تلویزیونی با برنامه مصوب و صدور مجوز تولید؛ ارزیابی مستمر و منظم برنامه های سیما و ارائه نتایج به همراه راه کارهای لازم به معاونت، شبکه ها و مراکز مربوطه تاکید شده است.

گفتنی است پیش از این مرادی سرپرستی این مرکز را عهده دار بود.

انتصاب «دبیر ستاد سیاست گذاری جمعیت» معاونت سیما

این گزارش حاکی است دکتر مرتضی میرباقری معاون سیمای رسانه ملی در حکمی محمدمهدی قاسمی را به سمت «دبیر ستاد سیاست گذاری جمعیت» این معاونت منصوب کرد.

در این حکم با تاکید بر ظرفیت گسترده رسانه ملی در پیشبرد و تحقق سیاست های جمعیتی بر اساس منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی، آمده است: شایسته است این ستاد با بهره گیری از تمامی ظرفیت های رسانه ملی، ضمن تشکیل دبیرخانه منسجم و کارآمد، ارتباط و هماهنگی بیشتری با واحدهای ذیربط درون و بیرون  سازمانی داشته باشد.

همچنین برنامه ریزی و تدوین راهبردهای رسانه ای متناسب جمعیتی حول محورهای منویات مقام معظم رهبری، هماهنگی و سازماندهی شبکه ها و مراکز برنامه ساز سیما و نظارت بر اجرای برنامه های تدوین شده جمعیتی، از دیگر مواردی است که در این حکم به آن تاکید و اشاره شده است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code