دستمزد بازیگران گیم آف ترونز در فصل هشتم چقدر بود؟


به گزارش خبرگزاری موج، سریال بازی تاج و تخت ( GAME OF THRONES ) یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی به سبک خیال‌پردازی حماسی است که در سال ۲۰۱۰ توسط دیوید بنیاف و دی. بی. وایس ساخته شده است. فصل ۸، آخرین فصل این سریال مهیج و پر طرفدار بود که در روز یکشنبه پخش شد.

ستاره‌های این سریال از جمله کیت هرینگتون و لینا هیدی برای بازی در آخرین اپیزود این سریال، هر کدام نیم میلیون دلار دستمزد گرفتند. این در حالی ست که برخی دیگر مانند سوفی ترنر دستمزد‌های پایین تری داشتند. به عنوان مثال دستمزد سوفی ترنر و میسی ویلیامز هنوز به پای دستمزد ستاره‌های سریال مجموعه تلویزیونی وست‌ورلد هم نرسیده است. اد هریس، ایوان ریچل وود، جفری رایت و تندی نیوتون برای هر اپیزود از سیزن سوم مجموعه «وست‌ورلد» ۲۵۰۰۰۰ دلار دریافت کردند.

گیم آف ترونز

البته ترنر خودش اعتراف کرده که دلیل دستمزد کمش طبیعی ست. او می‌گوید: «دستمزد کیت از من بیشتر است، دلیلش هم واضح است، او نقش بیشتری را بازی می‌کند. مثلا او برای همین اپیزود آخر، ۷۰ شب پشت هم مجبور بود که به سر صحنه برود، در حالی که من آنقدر درگیر نقشم نبوده ام.»

طبق گزارشات هالیوود ، قبل از آن، یعنی در سال ۲۰۱۴، دستمزد ستاره هایی، چون هرینگتون، هیدی، پیتر دینکلیج، امیلیا کلارک و نیکولای کاستر-والدو هر کدام ۳۰۰۰۰۰ دلار برای هر اپیزود بود.

در ادامه دستمزدی را که بازیگران نقش اول این سریال در اپیزود آخر دریافت کرده اند، برایتان آورده ایم.

کیت هرینگتون (جان اسنو): ۵۰۰۰۰۰ دلار

امیلی کلارک (دنریس تارگرین): ۵۰۰۰۰۰ دلار

لینا هیدی (سرسی لنیستر): ۵۰۰۰۰۰ دلار

پیتر دینکلیج (تیریون لنیستر): ۵۰۰۰۰۰ دلار

نیکولای کاستر-والدو (جِیمی لنیستر): ۵۰۰۰۰۰ دلار

سوفی ترنر (سانسا استارک): ۱۷۵۰۰۰ دلار

میسی ویلیامز (آریا استارک): ۱۷۵۰۰۰ دلار

ایزاک رایت (برن استارک): ۱۷۵۰۰۰ دلار

بیشتر بخوانید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code