سه داور از میدون جدا شدند/کرونا هیات منصفه را حذف کرد


به گزارش خبرگزاری موج، فصل دوم مسابقه تلوزیونی میدون از 26 و 27 تیر به روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

با توجه به تغییرات اخیر برنامه، علیرضا نبی، امیرحسین اسدی و پرویز کرمی که در فصل اول، برنامه را با قضاوت خود همراهی کرده بودند، در جمع داوران این فصل حضور نخواهند داشت.

عوامل مسابقه تلوزیونی «میدون»، ضمن تقدیر از حضور این  داوران و کارشناسان در فصل اول مسابقه، سه داور جدید را در برنامه روز پنجشنبه ۲۶ تیر معرفی خواهد کرد.

همچنین مینا مهرنوش و علیرضا یونچی که به عنوان داور در فصل اول حضور داشتند، همچنان در این تیم به قضاوت عملکرد شرکت کنندگان «میدون» می پردازند.

درباره تغییرات شیوه داوری در «میدون» لازم به ذکر است، در فصل اول مسابقه ۵ داور حاضر در مسابقه، ۲۰ سکه در اختیار داشته، با توجه به عملکرد هر شرکت کننده از آن ها استفاده کرده و فرایند امتیازدهی انجام می شد اما با آغاز فصل دوم «میدون»، هر داور برای هر شرکت کننده ۷ سکه در نظر می گیرد و داور با توجه به ایرادات عملکرد شرکت کننده در معرفی طرح کارآفرینانه خود از سکه های او کم می کند. در ادامه هر شرکت کننده می تواند بعد از اجرا از عملکرد خود دفاع کند و آنگاه هر داور، اختیار دارد سکه هایی که از هر شرکت کننده کم کرده است به یک شرکت کننده اختصاص دهد و در نهایت برنده آن قسمت مشخص می شود.

همچنین در فصل اول رای هیات منصفه با رای هیات داوران، برندگان مسابقه را مشخص می کرد اما با توجه به شیوع ویروس کرونا، فصل دوم مسابقه میدون بدون حضور هیات منصفه برگزار می‌شود.

همچنین برندگان مسابقه «میدون»، به صورت ماهانه معرفی خواهند شد. در حالی که در فصل اول، برندگان مسابقه به صورت هفتگی انتخاب می شدند.

مسابقه «میدون» کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی است که پنجشنبه و جمعه شب های هر هفته بعد از اخبار ساعت ۲۲ شبکه سه سیما پخش می شود. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code