شورای سیاست گذاری جشنواره فیلم کوتاه تهران در روزهای آتی معرفی می شوند


سیدصادق موسوی مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و دبیر سی و هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در گفتگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج در مورد وضعیت برگزاری این دوره جشنواره گفت: طی همین چند روز آینده، احکام شورای سیاست گذاری سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران توسط آقای حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی صادر خواهد شد و ما درصددیم تا اگر شرایط ایران و جهان در مورد بیماری کرونا اجازه دهد، این دوره را در همان زمان همیشگی خود یعنی هشتم آبان ماه برگزار کنیم.

وی افزود: البته طبیعی است که ما به روش های دیگر برگزاری نیز فکر خواهیم کرد تا اگر شرایط به شکل دیگری رقم بخورد بتوانیم واکنش مناسبی داشته باشیم.

دبیر سی و هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در مورد فعالیت های بخش بین الملل این دوره جشنواره هم گفت: در طول این مدت بخش بین الملل جشنواره فعال بوده و گرچه هنوز چند روزی به پایان مهلت ارسال آثار باقی مانده اما تا کنون حدود 4000 اثر به دبیرخانه ارسال شده است.

مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران در مورد سایر فعالیت های انجمن گفت: فعالیت های روتین انجمن در جریان است و البته در سال جاری، ما بیشترین تمرکز خود را بر راه اندازی سیستم آموزش آنلاین خود قرار داده ایم.

وی در مورد تغییر مدیر دفتر ویژه تهران این انجمن هم خیلی کوتاه توضیح داد: این دفتر نزدیک به دو سال بدون مسئول مستقیم و زیر نظر اقای سعید پوراسماعیلی که معاون آموزشی انجم است فعالیت می کرد که باید حتما برایش مدیری تعیین می شد که در حال حاضر سرپرستی دفتر ویژه استان تهران به آقای محمدرضا احمدی سپرده شده است.

سیدصادق موسوی درمورد پیشینه محمدرضا احمدی گفت: وی از فارغ التحصیلان دوره های سینمایی باغ فردوس است که در ادامه در رشته هنرهای نمایشی از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده و سوابق مدیریت اجرایی متنوعی هم دارد.

شنیده ها حاکی است که احتمالا کلاسهای حضوری انجمن سینمای جوان از شنبه 17 خردادماه با رعایت پروتکل های بهداشتی دایر خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code