فرهاد جم مجری برنامه خانه تو شد


به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، قسمت نخست  برنامه خانه تو در شب ولادت پیامبر اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع)، پنج شنبه شب به مدت ۲ ساعت روی آنتن شبکه چهار سیما رفت؛ همچنین قرار است از امروز پخش آن در روز‌های زوج به صورت مجله ظهرگاهی در مدت زمان ۶۰ دقیقه ادامه یابد.

در برنامه امروز ۲۷ آبان ماه موضوع سواد مالی با حضور کمیل رودی، مدیر آکادمی هوش مالی بررسی می‌شود.

کمیل رودی، کارشناسی و کارشناسی ارشد را مدیریت صنعتی دانشگاه امام صادق علیه السلام خوانده و دکترای مدیریت رفتار سازمانی از دانشگاه تهران دارد. در دوره کارشناسی ارشد، دانشجوی نمونه پژوهشی و در دوره دکتری، دانشجوی برگزیده انتخاب شده است. او مدتی عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، عضو شورای علمی گروه مدیریت پژوهشکده مطالعات راهبردی فرهنگ، هم بوده است. حوزه تخصصی او، مدیریت منابع انسانی و مدیریت آموزش است و آموزش بیش از ۲۰ هزار نفر ساعت، حاصل کوشش او بوده است. کمیل رودی، هم‌اکنون مدیر آکادمی هوش مالی است.

در بخش دیگری از این مجله تلویزیونی با ایمان آقایی تولیدکننده و کارآفرین در بخش بخش کارآفرینی و سواد مالی گفتگو می‌شود.

«خانه تو» کاری از گروه اجتماعی شبکه چهار است که سید محمد مناجاتی تهیه کنندگی و کارگردانی آن را برعهده دارد. این برنامه روز‌های شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۵ پخش و روز بعد در همان ساعت بازپخش می‌شود.

برنامه خانه تو از امروز با پخش سه روز در هفته با اجرای فرهاد جم و زهرا شوقی، روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code