فیلم های سینمایی آخر هفته شبکه چهار سیما مشخص شد


به گزارش خبرگزاری موج،  شبکه چهار سیما  برای آخر هفته‌ مخاطبان فیلم‌های جدیدی را روانه آنتن می‌کند و برای پنجشنبه هفته جاری سینمایی «افسانه بن هال» را برای پخش در نظر گرفته است.

«افسانه بن هال» به کارگردانی متیو هولمز محصول ۲۰۱۷ استرالیا است که پنجشنبه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما به نمایش در می‌آید.

جیمی کافا، جک مارتین و ویلیام لی در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

در خلاصه فیلم آمده است: هفت تیر کشی به نام «بن هال» با پیدا شدن دوست قدیمی اش، دوباره به دنیای جرم و جنایت بازمی‌گردد. آن‌ها که دوباره باند مخصوص خود را تشکیل داده اند، خیلی سریع تبدیل به تحت تعقیب‌ترین مردان تاریخ استرالیا می‌شوند. بن هال قبلاً همسر و یک پسر کوچک داشته است که به دلیل همین کار‌های تبهکارانه، همسرش از او جدا شده و اجازه نمی‌دهد بن پسرش را ببیند. بن به زور پسر را از مادرش می‌گیرد و نزد یکی از دوستانش می‌گذارد و …

فیلم مادر  ساخته علی حاتمی هم جمعه ۲۵ بهمن ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار پخش می‌شود.

این فیلم داستان مادر پیری است که در خانه سالمندان به سر می‌برد. او که بعد از سال‌ها تلاش و تحمل مشکلات بسیار و بزرگ کردن فرزندانش اکنون در آستانه مرگ قرار گرفته، از فرزندانش می‌خواهد او را به خانه قدیمی‌شان ببرند و خودشان نیز در این روز‌های پایانی در آن‌جا جمع شوند.

فرزندان او هر یک مسیری را در زندگی‌شان در پیش گرفته و به راه خود رفته‌اند. بیماری مادر و سپس مرگش بعد از کش و قوس‌هایی آن‌ها را به یکدیگر نزدیک می‌کند.

در این فیلم ۱۰۸ دقیقه‌ای که سال ۱۳۶۸ ساخته شده، رقیه چهره‌آزاد، محمدعلی کشاورز، فریماه فرجامی، اکبر عبدی، امین تارخ، جمشید هاشم‌پور، حمید جبلی، زنده یاد حمیده خیرآبادی، محبوبه بیات و اکرم محمدی بازی کرده اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code