مشتاقان بازیگری، به نقش نقره‌ای خیال بپیوندند


معصومه آقاجانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج، گفت: دوره آموزش بازیگری، گویندگی و دوبله در موسسه نقش نقره‌ای خیال برگزار خواهد شد.

این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران، تصریح کرد: نقش نقره‌ای خیال نام موسسه‌ای در خیابان جردن، بین ظفر و میرداماد، خیابان یزدان پناه، پلاک 60 است، که با هدف کشف و پرورش افراد مستعد در زمینه هنر بازیگری فعالیت می‌کند، لذا برگزاری دوره‌های آموزشی این مجموعه، تلاشی در جهت اعتلای فرهنگ و هنر ایران است.

وی، ادامه داد: شرکت در هر دوره آموزشی، به منزله اشتغال در آن رده و رسته نیست، متاسفانه برخی پس از حضور در یک دوره هنری احساس می‌کنند که در پایان باید در پروژه‌ای سینمایی، نمایشی یا تلویزیونی ایفای نقش کنند که فرضیه درستی نیست، علی ایحال ما در راه‌اندازی موسسه آقای مسعود کیمیایی نیز همین سیاست را اجرا کردیم تا هنرآموز به سطح کیفی مطلوب برسد، و پس از آن در پروژه‌های هنری مشارکت کند.

پیشکسوت دوبلاژ ایران، افزود: نقش نقره‌ای خیال، موسسه‌ای متعهد به اصول حرفه‌ای و اخلاقی است و تمرکز خود را بر کشف و پرورش استعدادهای هنری گذاشته، لذا برآنیم تا در آموزش و پرورش نسل آینده فرهنگ و هنر کشور، همه داشته‌های خود را ارائه کنیم.

*به‌زودی؛ دوره آموزش گویندگی و دوبله را نیز برگزار می‌کنیم

بازیگر مجموعه‌هایی همچون زیر تیغ، بوی باران، زمانه، کلانتر و دبیرستان خضرا، تاکید کرد: برگزاری کلاس آموزش گویندگی و دوبله نیز بخشی از دوره‌های آموزشی نقش نقره‌ای خیال است که به زودی در دستور کار قرار خواهد گرفت اما، در حال حاضر، پرورش بازیگر، اولویت آموزشی این موسسه است.

*شرکت کنندگان، گواهی‌ مورد تایید وزارت ارشاد دریافت می‌کنند

او، خاطرنشان کرد: کلاس‌های تئوری به صورت عمومی و کلاس‌های عملی به صورت تفکیکی «آقایان و بانوان» برگزار می‌شود و در پایان دوره، برای هر یک از هنرآموزان، گواهی مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر خواهد شد.

معصومه آقاجانی، گفت: علاقه‌مندان به بازیگری می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، به موسسه فرهنگی و هنری نقش نقره‌ای خیال مراجعه کرده و یا با شماره تلفن‌های 88785457 و 88203722 تماس حاصل کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code