معرفی آثار برتر کودکآنلاین تبلیغ برای آنها نیست


سیدجمال هادیان در مورد برگزاری مراسم اختتامیه اولین دوره جشنواره وب سری و فیلم کوتاه کودکآنلاین به خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج گفت: به امید خدا این مراسم در نهم آذرماه برگزار خواهد شد در حالی که همه بیست و پنج ایده پذیرفته شده نهایی شده و از ده تا پنجاه قسمت از آنها تولید شده اند.

وی افزود: طی روزهای هفتم و هشتم آذر، به منظور برگزاری یک نظر سنجی، بخش هایی از این آثار در باغ کتاب به نمایش در خواهند آمد و پس از برگزاری مراسم هم همه آنها از طریق سکوهای اینترنتی یا همان وی او دی ها وارد بازار می شوند و مردم می توانند به تماشای آنها بنشینند.

هادیان در پاسخ به این سوال که آیا معرفی آثار برتر کودکآنلاین پیش از اکران عمومی آنها، به نوعی تبلیغ برای برگزیدگان و ضد تبلیغ برای دیگران نمی شود، گفت: نه ما چنین تصوری نداریم؛ چرا که وب سری یعنی اثری که می تواند از چند تا یک میلیون قسمت داشته باشد و تداوم آن بسته به میزان جذب مخاطب است.

دبیر جشنواره کودک آنلاین افزود: مهم این است که بیست و پنج کارآفرینی جدید صورت گرفته و با حضور این آثار در بازار تولید محتوای مناسب بر بستر وب وارد مرحله جدیدی خواهد شد.

نخستین جشنواره فیلم کوتاه و وب سری کودکآنلاین به دبیری سیدجمال هادیان از پاییز سال گذشته آغاز به کار کرد و پس از طی چهار فاز فراخوان ایده، انتخاب ایده‌های برتر، مشارکت در تولید ایده‌ها، اکنون در آستانه فاز نهایی و انتخاب تولیدات برتر قرار دارد. مراسم پایانی این دوره جشنواره، نهم آذر ماه برگزار خواهد شد.

 

گزارش تصویری:


بازدید وزیر ارتباطات از شتاب‌دهنده جشنواره وب‌سری کودک‌آنلاین 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code