نخستین عکسواره شجریان برگزار می‌شود


به گزارش خبرگزاری  موج، «عکستیک» پیشران توسعه اقتصاد عکس و ستاره خورشید هنر نخستین مرجع مجازی هنرمندان ایران، به پاس حضور صمیمانه و خودجوش ایرانیان در مراسم وداع خسروی آواز ایران زمین، نخستین عکسواره شجریان را با دعوت از عکاسان و علاقه مندان سراسر ایران و تمام فارسی زبانان با هدف نمایش عکس‌های برتر از محمدرضا شجریان، زیست و سلوک هنرمند، پرتره‌ها، برنامه‌ها، سفرها، عکس‌های خبری از وقایع و رویدادهای مربوط به ایشان، آئین درگذشت، مراسم خاکسپاری در توس و تمامی وقایع پیرامون آن برگزار می‌کند.

روز جمعه ۳۰ آبان پایان مهلت ارسال اثر به این عکسواره است و علاقمندان می‌توانند آثار خود را با تکمیل فرم در وب سایت artsunstar.ir و یا aksvareshajarian.akstik.com در نخستین عکسواره شجریان ارسال و بارگذاری کنند.

هیأت داوران عکسواره شجریان، شامل افشین شاهرودی ، مهرداد اسکویی ، کیارنگ علایی، پژمان دادخواه و مهدی زابل عباسی هستند و رضا دیده بان نیز دبیر نخستین عکسواره شجریان است.

بر این اساس، نمایشگاه نخستین عکسواره شجربان ۱۳ آذر ۱۳۹۹ در شهر اینسبروک کشور اتریش افتتاح می‌شود. همچنین به طور همزمان در نگارخانه مجازی ستاره خورشید هنر www.artsunstar.ir عکستیک و کشور اتریش به نمایش در خواهند آمد.

جوایزی که به برگزیده‌ها اهدا می‌شود، عبارت است از:

تندیس «نخستین عکسواره شجریان» به همراه ده میلیون ریال جایزه نقدی برای پنج عکس برتر.

تندیس «نخستین عکسواره شجریان» و دیپلم افتخار برای پنج عکس شایسته تقدیر هیأت داوران در نظر گرفته شده است.

اهدا جوایز و تندیس در پنجم دی ماه ۱۳۹۹ همزمان با برگزاری نخستین سالگرد «ستاره خورشید هنر» به پذیرفته شدگان اهدا خواهد شد.

آثار راه یافته به بخش مسابقه، در قالب نمایشگاه مجازی نمایش داده خواهد شد و گواهی رسمی شرکت به امضای نماینده هیئت داوران، رئیس هیئت مدیره عکستیک و دبیر عکسواره به برگزیدگان نهایی تقدیم خواهد شد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code