نقش موثر ترویج فرهنگ قرآنی در برابر فرهنگ های مهاجم


به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج همدان، امیر خجسته ، نماینده مردم همدان فامنین در مجلس شورای اسلامی با حضور در افتتاحیه نمایشگاه قرآنی در مرکز همایش های قرآنی و بین المللی که به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان، شهرداری منطقه ۱، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، جامعه فرهنگی قرآنی،  شامگاه دیروز برگزار شد، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه‌داران و نقش موثر ترویج فرهنگ قرآنی در برابر فرهنگ های مهاجم، اظهارداشت:

از تمام کسانی که عشق قرآنی دارند و محشور و مانوس با قرآن هستند و موجب برپایی این نمایشگاه قرآنی شده‌اند، بسیار تشکر می‌کنم.

خجسته با بیان احساسش نسبت به کسانی که این نمایشگاه را برپا کرده‌اند،  گفت: خوشا به حال تمام مسئولین و کسانی که با عشق به قرآن در این مراسم حضور پیدا کرده و در برگزاری آن مشارکت داشتند.

امیر خجسته در افتتاحیه نمایشگاه قرآنی همدان

وی با اشاره به اینکه  ماه رمضان، ماه بهار قرآن است، یادآور شد: به یقین می گویم در زندان‌های مخوف بغداد، زیر سخت ترین شکنجه ها، رزمندگان با  تلاوت و مرور آیات قرآنی آرامش پیدا می کردند.

امیر خجسته در افتتاحیه نمایشگاه قرآنی همدان

نقش موثر ترویج فرهنگ قرآنی در برابر فرهنگ های مهاجم

نماینده مردم همدان فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اثرات شگفت‌انگیز قرآن در پایداری، مقاومت و ایجاد نیرویی دوچندان  در مبارزان، ایثارگران و اسرای جنگی، ابراز کرد: سال های اسارت در زندان های مخوف بغداد با عشق به قرآن و مدد از آثار قرآن سپری می شد.

IMG_9010

وی در پایان صحبت های خود از شهرداری همدان، خوشبخت ، معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری همدان ، بنیاد قرآن و تمام کسانی که در برپایی این مراسم مشارکت داشتند، تشکر کرد و ترویج فرهنگ قرآنی را در برابر فرهنگ های مهاجم بسیار موثر خواند.

امیر خجسته در افتتاحیه نمایشگاه قرآنی همدان

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code