نیاز داوود نژاد در یک فیلم یک تجربه نقد می شود


به گزارش خبرگزاری موج، در برنامه یک فیلم یک تجربه این هفته، فیلم سینمایی نیاز، هفتمین اثر بلند سینمایی علیرضا داوودنژاد در مقام کارگردان و محصول سال 1370، به همراه پخش تصاویر پشت صحنه و گفتگو با عوامل تولید فیلم روز پنجشنبه 23 خرداد از شبکه چهار سیما پخش می شود.

در این فیلم، نوجوانی به نام علی پس از مرگ پدرش، تصمیم می‌گیرد نان‌آور خانه شود. علی پس از چند روز در چاپخانه‌ای مشغول به کار می‌شود. همزمان نوجوان دیگری به نام رضا نیز برای همان کار وارد چاپخانه می‌شود. با وجود درگیری‌های اولیه بین آن دو، به تدریج بین آنها پیوند عاطفی برقرار می‌شود…

 علی سوری، ترحم فتحی، شهره لرستانی ، عزت‌الله صلح‌جو مهربان، صدرالله اعتصامی، شجاع‌الدین حبیبیان، حسین میرآقایی، حبیب‌الله قلیچ‌خانی و محمد یوسفی در این فیلم سینمایی مقابل دوربین حسین ملکی نقش آفرینی کردند. 

محمدرضا علیقلی موسیقی متن این فیلم سینمایی را ساخت. این فیلم مورد توجه و تحسین منتقدان قرار گرفت و به زعم برخی منتقدان بهترین فیلم داوودنژاد در مقام کارگردان است.

فیلم سینمایی نیاز،  پنجشنبه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما پخش می شود و بعد از آن « یک فیلم یک تجربه » به تهیه کنندگی ناهید دل آگاه روی آنتن می رود.

در این قسمت از «یک فیلم یک تجربه» که به فیلم سینمایی «نیاز» اختصاص پیدا کرده است، علاوه بر گفتگو با عوامل سازنده فیلم و بازیگران و بیان خاطرات کارگردان فیلم، نقد و تحلیل فیلم و تصاویری از پشت صحنه این اثر سینمایی پخش می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code