وزه رقیب جناب خان می شود؟


به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، وزه پلاس نام یک مجموعه تاک شو ۵۴ قسمتی است که از ابتدای نوروز ۹۸ پخش آن آغاز می شود.

آنطور که در خبرها آمده این برنامه گفت و گو محور، دو شخصیت عروسکی به نام های وزه و مزه دارد که در همراهی با مهمان ها، با آن ها گفت و گو می کنند و همچنین اجرای آیتم های متفاوتی را در مجموع برنامه بر عهده دارند.

با اینکه تا کنون از حضور شخصیت های عروسکی در برنامه های تلویزیونی و برنامه های گفت و گو محور تولیدات زیادی را دیده ایم، اما شاید در میان همه این عروسک ها جناب خان موفق ترین نمونه بوده است که توانسته با گریز به مسائل اجتماعی و شوخی های جذاب با شخصیت های برنامه ارتباط برقرار کند.

محبوبیت جناب خان البته به اندازه ای زیاد شد که حتی در دوره ای عروسک های آن هم سر از مغازه ها درآورد و از کودک و بزرگسال، ارتباط زیادی با آن برقرار کردند. 

با اینکه محبوبیت جناب خان را می توان به عوامل متعددی از جمله قرار گرفتن کنار رامبد جوان ، پخش برنامه از رسانه ملی و … نسبت داد، اما به نظر می رسد حضور عروسک در یک تاک شو اینترنتی که خط قرمز های صدا و سیما را ندارد، می تواند رقیب بزرگی برای آن محسوب شود. به خصوص اینکه برنامه وزه پلاس به بررسی مسائل روز اجتماعی می پردازد و این مسائل را با نگاه متفاوتی بررسی می کند. 

با این حال باید منتظر بود تا ویژه برنامه نوروزی وزه پلاس که از ۲۹ اسفند در ۱۳ قسمت منتشر می شود به گمانه زنی ها درباره فضای واقعی این برنامه پاسخ دهد.

وزه پلاس کاری مشترک از فیلیمو و سید امیر سید زاده است که الهام قره خانی و مهرتاش مهدوی کارگردانی آن را بر عهده دارند و داریوش بشارت آن را اجرا می کند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code