پاسخ شهرام مکری به سوالات تماشاگران «جنایت بی‌دقت»


به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مشاور رسانه ای فیلم، جشنواره توکیوفیلمکس امسال دوازه فیلم را در بخش مسابقه رسمی خود انتخاب کرد که فیلم سینمایی جنایت بی‌دقت  به کارگردانی شهرام مکری یکی از این آثار است.

این فیلم یکشنبه ١١ آبان در این جشنواره به اکران درمی‌آید و پس از نمایش، جلسه پرسش و پاسخ به صورت مجازى با کارگردان و تماشاگران حاضر در سالن برگزار می‌شود.

جشنواره توکیوفیلمکس  از سوم تا یازدهم آبان و در شهر توکیو ژاپن برگزار می‌شود. کن توشی ماندا کارگردان قدیمی سینمای ژاپن ریاست هیات داوران این جشنواره را برعهده دارد و این فستیوال با نمایش آخرین فیلم او یعنی «مونینگ دوست داشتنی» افتتاح می‌شود. فیلم اختتامیه جشنواره «باید بهشت باشد» آخرین ساخته ایلیا سلیمان است.

همچنین دربرنامه امسال «توکیوفیلمکس» نمایش بعضی از آثار مهمترین کارگردانان سینمای آسیا همچون تسای مینگ لیانگ، جیا ژانگ‌که، هونگ سان سو و… به چشم می‌خورد.

«جنایت بی‌دقت» به تهیه‌کنندگی نگار اسکندرفر محصول موسسه فرهنگی هنری کارنامه است و پخش بین المللی آن را کمپانی دریم لب به مدیریت نسرین میرشب برعهده دارد. این فیلم پیش از این در بخش رقابتی جشنواره‌هایی نظیر ونیز، شیکاگو و ویناله به نمایش گذاشته شده و جایزه هوگوی نقره‌ای شیکاگو را بدست آورد. جشنواره توکیوفیلمکس، اولین نمایش آن در آسیا خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code