پخش فصل زمستانی برنامه «دست در دست» از شبکه دو سیما


به گزارش خبرگزاری موج، شبکه دو سیما از پنجشنبه ۲۵ دی فصل زمستانی برنامه دست در دست را با اجرای سیاوش عقدایی به صورت زنده روانه آنتن می‌کند.

این برنامه که چندی است فصل پاییزی خود را پشت سر گذاشته، در ویژه برنامه فصل زمستانی خود با دعوت از مهمانانی ویژه در حوزه‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، اجتماعی، ورزشی، علمی و … علاوه بر پرداختن به موضوعاتی مثل زمستان و تاثیرگذاری افراد در بزنگاه‌های اجتماعی و تاریخی، به موضوع مهم همراهی افراد جامعه در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران شیوع کرونا پرداخته و در این مسیر هم‌صحبت افرادی می‌شود که گام‌های موثری در یاری رساندن به همنوعان خود برداشته‌اند.

بخش دیگر مهمانان برنامه نیز شامل گروه‌های جهادی، سازمان‌های مردم‌نهاد، خیریه‌ها و همه کسانی می‌شود که دغدغه یاری‌رسانی به هم‌نوع را به ویژه در شرایط خاص امروز جامعه در حوزه‌های مختلف اقتصادی، بهداشت، درمان، آموزش و … دارند.

در این فصل از برنامه «دست در دست» علاوه بر ادامه یافتن کمپین قصه‌ها با محوریت کرونا که به دل‌نوشته‌ها و داستان‌های مختلف ارسالی مخاطبان برنامه حول محور کرونا اختصاص داشت، مستندسازی از این قصه‌ها نیز صورت می‌گیرد.

«دست در دستِ ایران» یکی از بخش‌های اضافه شده به فصل زمستانی برنامه «دست در دست» است که در آن تیم برنامه‌ساز هر قسمت در یک استان حضور یافته و با همراهی گروه‌های جهادی استان‌های مختلف گزارش‌هایی مستند از اقدامات این گروه‌ها در یاری‌رسانی و امداد به افراد نیازمند تولید می‌کند.

بازی‌های فکری و سرگرم‌کننده برای داشتن معاشرتی گرم در دلِ زمستانی سرد نیز از دیگر تدارکات در نظر گرفته شده در این برنامه است که در کنار شعرخوانی، قصه‌خوانی و گپ و گفت با مهمان برنامه صورت می‌گیرد.

دیگر بخش این برنامه پخش موشن‌گرافی‌هایی با نام «قاب خیال» است که در سری زمستانی علاوه بر پرداختن به شخصیت‌های تاثیرگذار و افراد موثر در بزنگاه‌های تاریخی به شخصیت‌های فرهنگی، ادبی، سیاسی و … و ارتباطشان با مردم جامعه در موقعیت‌های مختلف می‌پردازد.

«دست در دست» کاری است از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدادی و کارگردانی احسان مرادی که پنجشنبه و جمعه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code