پخش مجموعه نمایشی سوریخ به تعویق افتاد


مجید پرکار  کارگردان مجموعه نمایشی سوریخ، در گفتگو با خبرنگار رادیو وتلویزیون خبرگزاری موج، در مورد این مجموعه گفت: این مجموعه به تهیه کنندگی مهران رسام و کارگردانی من، یک روایت فانتزی از سبک زندگی  و مشکلاتی که در حوزه سلامت با آنها مواجهیم، است. سوریخ سعی می کند با برخوردی فانتزی و بعضا کمدی سعی می کند به بررسی این چالش ها بپردازد و راهکارهایی که در این زمینه وجود دارد را بیان کند.

وی افزود: این مجموعه پنجاه قسمتی که هر قسمت آن پانزده دقیقه خواهد بود. همانطور که پیش از این اعلام شده با آغاز پخش، به طور روزانه از شبکه سلامت به روی آنتن می رود و بازپخش هم خواهد داشت. 

پرکار ادامه داد: بازیگران سوریخ بیش از سه نفر هستند اما در غالب اخبار اعلام شده نام سه نفر بیشتر مطرح شده چرا که هر سه نفر آنها شامل محمد لقمانیان ، مجتبی شفیعی و مهسا ایرانیان، از اینفلوئنسرهای فضای مجازی هستند. اما نکته مهم در مورد آنها این است که جملگی از پیشینه هنری و نمایشی جدی برخوردار هستند و حتی حضور پررنگشان در شبکه های مجازی با تکیه بر همین ویژگی است.

کارگردان مجموعه سوریخ در ادامه ضمن اعلام اینکه آغاز پخش مجموعه سوریخ برای ابراز همدردی با کسانی که عزیزانشان را از دست داده اند، گفت: تصمیم برای نهایی شدن زمان پخش این برنامه در روزهای گذشته گرفته شده بود و خبر آن هم دیروز تنظیم و در اختیار روابط عمومی قرار داده شد. امروز و پس از شرایطی که بعد از اعلام جزییات سانحه هوایی رخ داد و همینطور با توجه مجموع اتفاقات ناگوار روزهای اخیر، از جمله این سانحه هوایی و برخی سوانح جاده ای که تلفات جانی زیادی هم داشته، تصمیم گرفتیم که آغاز پخش مجموعه سوریخ دست کم دو روز به تعویق بیفتد.

وی تاکید کرد: تاریخ دقیق آغاز پخش این مجموعه به زودی از طریق روابط عمومی برنامه و شبکه سلامت اعلام خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code