پرویز پورحسینی به هوش آمده و به خوبی حرف می زند


به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، مصطفی جلالی فخر ، متخصص بیماری های داخلی و منتقد فیلم و سینما با بیان اینکه خودش با آی سی یو بهار صحبت کرده و پیگیر احوال پرویز پورحسینی بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون بوده است، از بهبود حال این هنرمند مبتلا به کرونا خبر داد.

جلالی فخر در صفحه اینستاگرامش نوشت:

“خاموشی صدای عالی، چنگیز جلیلوند، غم‌انگیز بود و دشت‌های خاطره را شخم زد. و طبعا خیلی‌ها را نگران آقای پورحسینی کرد که در حال مبارزه با کرونای بدذات است. من پزشک‌معالج ایشان نیستم اما چون سینمایی هم‌هستم، در عرض همین یک ساعت تماس ها و پیام‌های مکرری داشتم که احوال‌پرس پرویز پورحسینی بودند. چند دقیقه قبل با همکارانم در بیمارستان بستری شان، در آی‌سی‌یو بهار، تماس گرفتم و پاسخ‌های خوبی شنیدم.

حال ایشان بهتر است و خوشبختانه اکستیوب شده‌اند، که معنایش خارج کردن لوله از نای است. هوشیاری‌شان کامل است و به خوبی حرف می‌زنند. اشباع اکسیژن خون با اکسیژن کمکی در حد ۸۰ تا ۹۰ درصد در نوسان است. همکارم امیدوار بود که اگر همه چیز خوب پیش رود، امکان انتقال ایشان به بخش عادی در روزهای آینده محتمل است…. و الهی همیشه خوش‌خبری.”

این خبر در حالی منتشر می شود که از دو هفته پیش پاسخ تست کرونای پرویز پورحسینی مثبت اعلام شده بود و به دنبال وخامت حال این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در بیمارستان فیروزگر تهران بستری شد و تحت نظر قرار گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code