پیام تسلیت رئیس بنیاد روایت فتح برای درگذشت پدر شهید آوینی


به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از روابط عمومی بنیاد، سیدمحمد یاشار نادری رئیس بنیاد روایت فتح در پی درگذشت سید مهدی آوینی پدر شهید سید مرتضی آوینی پیام تسلیتی را صادر کرد. در متن پیام رئیس بنیاد روایت فتح چنین آمده است:

«کُلُّ نَفْسٍ ذائِقَةُ الْمَوْتِ ثُمَّ إِلَیْنا تُرْجَعُون

هر نفسی چشنده مرگ است، سپس به ما بازگردانده می‌‌شوید

متاسفانه خبر فوت مرحوم سید مهدی آوینی پدر شهید والامقام سید مرتضی آوینی را شنیدم. تمامی هنرمندان و هنر دوستان انقلابی از بدو تولد شجره طیبه انقلاب اسلامی تا کنون و تا زمانی که نام انقلابمان بر تارک جهانیان بدرخشد؛ یک الگو و چراغ راه خواهند داشت و آن هم سید مرتضی آوینی خواهد بود.

آوینی یکی از هزاران ثمره پدر معنوی این انقلاب، خمینی کبیر رحمت الله علیه بوده و در بهترین زمان با تاسی از سخن نبی مکرم اسلام (ص) که فرمود: اِنّ لِرَبِّکُم فی اَیّامِ دهرِکُم نَفَحات، الّا فَتَعَرّضُوا لَها؛ از نفحات الهی بهره برده و تبدیل به سید شهیدان اهل قلم شد.

سید مرتضی آوینی فرزند صالحی است که همواره باعث افتخار انقلاب اسلامی بوده و قطعا پدر بزرگوارشان هم به وجود برکات آن شهید بالیده است.

آوینی فردیست که همواره قدمهایش مسیر هنر متعالی را مشخص کرده و ما امروز برخود می بالیم که تمامی تلاشمان ادامه دادن راهش بوده و با جانمان از آرمانش دفاع کنیم.

قطعا این پدر بزرگوار و زحمت کش به گواهی سخن پیامبر اکرم (ص) که فرمود: الوالد وسط ابواب از برکات و ثمرات آن شهید والامقام بی بهره نخواهد بود.

غَفَرَالله لَنا ولَهُ ان شا الله

سید محمد یاشار نادری

رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code