یک انتصاب جدید در معاونت حقوقی و امور مجلس رسانه ملی


به گزارش خبرگزاری موج، طی حکمی از سوی معاون حقوقی و امور مجلس صدا و سیما ، سیداحمد حبیب نژاد به عنوان مشاور امور تقنینی و پژوهش‌های بنیادین این معاونت منصوب شد.

حسن گروسی در این حکم آورده است: به منظور ایجاد تحول در زمینه‌های کاری این معاونت و بهره‌مندی از خدمات علمی شما در حوزه‌های حقوقی مالکیت فکری، فضای مجازی، بین‌الملل، قراردادها و دعاوی، به عنوان مشاور امور تقنینی و پژوهش‌های بنیادین، منصوب می‌شوید.

تنظیم موضوعات قابل طرح در شوراها و کمیته‌های تخصصی معاونت بر اساس دو مقوله نیازسنجی و آینده‌پژوهی رسانه، همکاری در آسیب‌شناسی و ارائه پیشنهادات تقنینی برای اصلاح و بازنگری در قوانین و مقررات مربوط به رسانه ملی و اثرسنجی قوانین جاری و همکاری در ارائه پیشنهاد و برگزاری امور آموزشی-پژوهشی با رویکرد ارتقاء سطح علمی کارشناسان حقوقی معاونت با تأکید بر موضوعات حقوقی مستحدثه، به عنوان سه اولویت کاری حبیب نژاد در این حکم آورده شده است.

حبیب نژاد عضو هیات علمی دانشگاه تهران، مدیر گروه حقوق عمومی و بین الملل پردیس فارابی دانشگاه تهران، عضو هیات بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین مجلس و معاون پژوهشی و مدیر حوزه مطالعات تقنینی مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی است.

وی طراح رشته حقوق مطالعات قانونگذاری و مسول برگزاری اولین مدرسه تابستانی حقوق پارلمانی بوده است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code