آی گفتی! (گفت و شنود)

آی گفتی! (گفت و شنود)

تا‌کنون چندین‌بار از روزنامه‌نگاران غربگرا و روزنامه‌های مدعی اصلاحات خواسته شده که توضیح بدهند چرا مواضع آنها با مواضع اعلام شده دولت آمریکا مو نمی‌زند و هنوز به این سؤال پاسخی نداده‌اند!

آی گفتی! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: چه خبر؟! گفتم: رابرت کندی، نامزد ریاست جمهوری آمریکا گفته است؛ آمریکا تقریباً در همه کشورهای جهان روزنامه‌نگارانی را در استخدام خود دارد و به آنها حقوق و دستمزد می‌دهد تا در گزارش‌ها و نوشته‌های خود منافع آمریکا را تأمین کنند.

گفت: تا‌کنون ده‌ها بار از روزنامه‌نگاران غربگرا و روزنامه‌های مدعیان اصلاحات خواسته شده که توضیح بدهند چرا مواضع آنها با مواضع و خواست رسماً اعلام شده دولت آمریکا مو نمی‌زند؟! و هنوز به این سؤال پاسخی نداده‌اند!

گفتم: مرد حسابی! چه جوابی دارند که بدهند؟! وقتی دقیقاً مواضع آمریکا علیه ایران را منتشر می‌کنند، دیگر جای انکاری باقی نمی‌ماند! باید از مراکز اطلاعاتی پرسید که مگر از جنگ نرم دشمن بی‌خبرند؟ و مگر نباید پادوهای دشمن را شناسایی و با آنها مقابله کنند؟! چرا به وظیفه خود عمل نمی‌کنند؟!

گفت: شاید در این توهم هستند که همه این همراهی‌ها و همسویی‌ها با دشمنان تصادفی است!

گفتم: دزدی وارد جالیز گوجه فرنگی شده و گوجه‌ها را می‌چید و درون کیسه می‌ریخت. صاحب مزرعه سر رسید و پرسید؛ مردک این‌جا چه می‌کنی؟ یارو گفت؛ باد مرا آورده! پرسید؛ گوجه‌ها را برای چه می‌چینی؟ گفت؛ دستم را به بوته‌ها گرفته‌ام که باد مرا نبرد! پرسید؛ ولی داری گوجه‌ها را درون کیسه می‌ریزی! گفت؛ آی گفتی! اتفاقاً این دیگر سؤال خود من نیز هست! بیا بنشین با هم فکر کنیم شاید جواب این سؤال را پیدا کنیم!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *