از پدوفیلیا تا نکروفیلیا/ نزدیک‌ترین دوستان و مشاوران «شاه چارلز» مجرمان جنسی خطرناک بودند+ فیلم و عکس

از پدوفیلیا تا نکروفیلیا/ نزدیک‌ترین دوستان و مشاوران «شاه چارلز» مجرمان جنسی خطرناک بودند+ فیلم و عکس

واقعیت‌ها و گزارش‌های خدشه‌ناپذیر باعث شد که از سال‌ها قبل، در مطبوعات عامه‌پسند و حتی در مطبوعات جریان اصلی انگلستان، اخبار و گزارش‌هایی درباره انحرافات جنسی و اخلاقی چارلز مطرح شود.

از پدوفیلیا تا نکروفیلیا/ نزدیک‌ترین دوستان و مشاوران «شاه چارلز» مجرمان جنسی خطرناک بودند+ فیلم و عکس

فارس پلاس؛ گزارش ویژه – در سال ۲۰۱۲، بزرگ‌ترین رویدادی فرهنگی – اجتماعی انگلستان، بدون تردید، افشای پرونده چند دهه فساد و جنایت معروف‌ترین مجری و برنامه‌ساز تاریخ بی‌بی‌سی در داخل انگلستان، جیمز ویلسون وینسنت معروف به «جیمی سَویل» بود. اما نکته بسیار قابل‌تأمل این که این پرونده مخوف دقیقاً یک سال بعد از مرگ او در سن هشتاد و پنج‌سالگی در اکتبر ۲۰۱۱ به جریان افتاد و زمانی تحقیقات جنایی – قضایی علیه او آغاز شد که دیگر نمی‌شد از او درباره شبکه رابطین او در این جنایات شیطانی اعتراف گرفت و حتی او را به مجازات محکوم کرد!

در ۳ اکتبر ۲۰۱۲، یک سال پس از مرگ او، یک مستند ساخته مارک ویلیامز – تامس از شبکه آی‌تی‌وی انگلستان پخش شد که در آن چندین زن گفتند که در دوران نوجوانی توسط سویل مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند. تا ۱۱ اکتبر، اتهامات مطروحه علیه او آن‌قدر زیاد شد که بی‌بی‌سی و سرویس بهداشت ملی (NHS) مجبور شدند (دست‌کم برای حفظ ظاهر) تیم تحقیق در این مورد انجام دهند، گرچه بعداً معلوم شد که تقریباً همه کسانی که سویل را از نزدیک می‌شناختند، از علایق و ارتباطات شیطانی او خبر داشتند! در ۱۹ اکتبر، پلیس متروپولیتن لندن (Met) تحقیقات جنایی رسمی را به نام عملیات یوتری در مورد اتهامات تاریخی سوءاستفاده جنسی از کودکان توسط سویل و دیگر مرتبطین او که برخی از آنها هنوز زنده هستند، آغاز کرد.

پلیس متروپولیتن لندن اعلام کرد که بیش از ۴۰۰ خط تحقیق را بر اساس ادعای ۲۰۰ شاهد از طریق چهارده نیروی پلیس در سراسر بریتانیا دنبال می‌کند. این بیانیه سوءاستفاده ادعایی را «در مقیاسی بی‌سابقه» و تعداد قربانیان احتمالی را «سرسام‌آور» توصیف کرد. پلیس متروپولیتن لندن در اواخر دسامبر ۲۰۱۲ اعلام کرد که تعداد کل قربانیان ادعایی ۵۸۹ نفر بود که ۴۵۰ نفر از آنها توسط شخص سویل مورد آزار جنسی قرار گرفتند که اکثر آنها زنان و کودکان بودند.

نکته ترسناک این که سویل در طول چند دهه فعالیت رسانه‌ای خود، علاوه بر ظاهر عجیب‌وغریب، زبان هرزه و مثلاً شوخ‌طبعی خود، به‌واسطه کارهای «خیریه»؟! و به طور خاص مشارکت در تأسیس و اداره بیمارستان‌های خیریه کودکان و مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست، شهرت داشت.

در جریان تحقیقات پرونده عملیات یوتری، معلوم شد که بیشتر جنایات جنسی سویل در همین بیمارستان‌ها و مراکز صورت می‌گرفت و به بیان ساده‌تر، او از پوشش «خیریه» برای دستیابی راحت خود و مرتبطین خود به کودکان معصوم استفاده می‌کرد. [1] خانواده سلطنتی، جیمی سویل، این فرد جانی شیطان‌پرست را به‌عنوان کارمند ارشد «سرگرمی» در یک بیمارستان خیریه وابسته به نهاد سلطنتی برای کودکان دچار ناتوانی ذهنی و امراض روانی گماشتند.

جنایت‌های جنسی مشهورترین چهره بی‌بی‌سی در طول ۶ دهه در ۱۴ بیمارستان کودکان صورت می‌گرفت

طبق گزارش روزنامه گاردین (۱۸ ژانویه ۲۰۱۴)، تعداد قربانیان سَویل به بیش از هزار نفر می‌رسد که بخش عمده آنان دختران زیر ۱۴ سال بوده‌اند.

نماینده پارلمان انگلیس از حزب کارگر، تام واتسون، در ۲۵ اکتبر ۲۰۱۲، مدعی شد که جیمی سویل عضو یک گروه شیطانی متشکل از افراد قدرتمند و بانفوذ و ثروتمند بود که اعضایی از دولت‌های گذشته بریتانیا و نمایندگان سابق پارلمان هم در آن عضویت داشتند.

تنها سه سال بعد از آغاز پرونده جنایی سویل، در موج رسوایی به نام «VIP pedophils» یا «کودک‌آزارهای بسیار معروف» انگلستان را در نوردید. در این سال دست‌کم نام ۳ نماینده سابق پارلمان انگلستان در ارتباط با جرایم جنسی علیه کودکان به رسانه‌ها راه یافت: ادوارد هیث، سریل اسمیت و هاروِی پروکتور

تحقیقات بیشتر مشخص کرد که سویل، از مشارکت‌کنندگان اصلی این حلقه تجاوز و قربانی کودکان در سطح سیاستمداران انگلیسی بوده است. [۲][۳] در این حلقه، علاوه بر آزار و شکنجه جنسی کودکان، مناسک شیطان‌پرستی و قربانی کودکان نیز صورت می‌گرفته است. این حلقه، علاوه بر همه انحرافات ضدانسانی، به جنایت جنسی علیه میت (نکروفیلی) هم دچار بودند.

سویل به پرسنل بیمارستان گفته بود که در سردخانه‌ای در شهر لیدز با جنازه‌ها اعمال جنسی صورت می‌داده است

تأیید انحراف نکروفیلی در سویل توسط همکار سابق او در بی‌بی‌سی، پل گامباچینی

هنگامی که یک دهه پیش رسوایی جیمی سویل برای اولین بار آشکار شد، تازه عموم مردم به آنچه واقعاً پشت دروازه‌های قلعه بسته خانواده سلطنتی می‌گذرد، روبه‌رو شدند. اگر بتوانید ذهن خود را به روزهای بی‌گناه سال ۲۰۱۲ برگردانید، ممکن است به‌خاطر بیاورید که در آن زمان، وجود حلقه‌های پدوفیلی سطح بالا (چه رسد به حلقه‌های پدوفیلی سطح بالایی که به جسد کودکان هم علاقه دارند!) یک «توهم توطئه»ِی تمام‌عیار محسوب می‌شد.

ملکه در سال ۱۹۹۰ به جیمی سَویل لقب شوالیه داده بود. ده‌ها عکس منتشرشده عمومی و در دسترس وجود دارد که به شما می‌گوید که سویل دوست صمیمی چارلز بود. بااین‌حال، باتوجه‌به اینکه او ظاهراً بخش زیادی از زندگی خود را وقف امور خیریه کرده بود و در این راه دوستان برجسته زیادی پیدا کرده بود، شاید دریافت مدال شوالیه، در آن مقطع بی‌خبری عمومی، موجه به نظر می‌رسید. اما در پشت پرده، ماجرای سویل، ماجرای پنهانی برای «خواص» نبود.

فاجعه‌بارتر این که در همان زمان، مدیران بی‌بی‌سی (که سویل سال‌ها ستاره آن محسوب می‌شد)، دقیقاً از ماهیت پلید جیمی سویل و حلقه مخوف پدوفیل در بی‌بی‌سی خبر داشتند و این چیزی بود که «جان لیدون» معروف به جانی روتن، ستارة قدیمی راک بریتانیا در مصاحبة خود با جان اسنو در سال ۲۰۱۵ به آن اذعان کرد. [4]

"جان اسنو: یکی از چیزهایی که واقعاً برایم جالب بود، دیدگاه شما {دربارة سویل} بود و این که چقدر در جریان آنچه {پشت پرده} جریان داشت، بودید.

جان لیدون: بله. متأسفانه، من فکر می‌کنم همه ما – آن‌هایی که «مردم» می‌گوییم – می‌دانستیم که در مورد بی‌بی‌سی چه خبر است.

اسنو: به همان اندازه که اکنون می‌دانیم، بد بوده است؟

لیدون: بله، می‌دانستیم. همه می‌دانستیم."

این ستاره راک دهه‌های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ بریتانیا، اولین بار در مصاحبه‌ای رادیویی خود در ۱۹۷۸ پرده از بخشی از اعمال شوم سویل برداشته بود که ظاهراً مقامات پلیس و قضایی این کشور هیچ توجهی به آن نکردند. جانی روتن در مصاحبه‌ای که در ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۵ با «پیرز مورگن» در شبکه ITV انجام داد، به صراحت گفت که بابت آن افشاگری خود درباره سویل در ۱۹۷۸، تا مدت‌ها از سوی رادیو بی‌بی‌سی تحریم شد! [۵]

جان لیدون (جانی روتن)

امروز می‌دانیم که دست‌کم دو خبرنگار ارشد بی‌بی‌سی، جان خود را در تلاش برای کشف شبکه مخوف کودک‌آزاران جنسی و قربانی‌کنندگان کودک در درون ساختار بی‌بی‌سی، از دست دادند. «جیل دندو» و «لیز مک‌کین» دو خبرنگار این شبکه بودند که به طور مجزا پرونده حلقه کودک‌آزاران جنسی در بی‌بی‌سی را دنبال می‌کردند و بارها گزارش‌های خود را به مدیران ارشد بی‌بی‌سی ارائه دادند که با بی‌توجهی محض آن‌ها روبه‌رو شد.

در همان بدو امر، زمانی که پرونده هولناک سویل برای عموم روشن شد، فاش گردید که سویل آن اندازه به خانواده سلطنتی نزدیک بود که تقریباً پدرخوانده شاهزاده هری محسوب شد. سپس گزارش‌های فزاینده‌ای در مورد دوستی شخصی نزدیک سویل با چارلز منتشر شد که در اوایل سال جاری (۲۰۲۳) نامه‌هایی منتشر شد که نشان می‌داد پادشاه کنونی انگلیس مرتباً از ساویل در مورد مسائل حساس سیاسی مشاوره می‌خواست! این جدای از حضور همیشگی سویل در زندگی خصوصی چارلز است. نشریات انگلستان حتی نامه چارلز به جیمی در سال ۱۹۸۴ را منتشر کردند که ولیعهد بریتانیا از مجری معروف می‌خواهد پدرخوانده فرزند تازه‌متولدشده او یعنی هری باشد.

در مستند «جیمی سویل: یک داستان ترسناک بریتانیایی» ابعاد تاریکی از این ماجرا فاش شد. [6] این که در نامه‌های ردوبدل شده بین چارلز و سَویل، ولیعهد انگلستان بارها از مجری بدنام و جنایت‌کار و «بچه‌باز» می‌خواهد که در مسائل خانوادگی و خصوصی خاندان سلطنتی، به او مشورت بدهد!

در بخشی از این مستند، روشن می‌شود که در رویدادهایی مثل انفجار هواپیمای مسافری بر فراز لاکبربی اسکاتلند در ۲۱ دسامبر ۱۹۸۸، این جیمی سویل بود که به خانواده سلطنتی، تاکتیک‌های اعلام موضع و واکنش به این رویداد در مصاحبه‌ها را آموزش می‌داد.

در واقع، سَویل یک کتابچه راهنمای پنج قسمتی با عنوان «راهنمایی برای اعضای خانواده سلطنتی و کارکنان آن‌ها» برای چارلز فرستاده بود. به نظر می‌رسد که جیمی به نوعی مشاور ارشد غیررسمی شاهزاده ولز (چارلز) بود. بی‌جهت نبود که در همه این سال‌ها، حتی بعد از روشن‌شدن ماهیت جنایت‌کار و ضدبشری سویل بر همگان، خانواده سلطنتی همواره در حال ماله‌کشی و پنهان‌کاری روابط خود با پدوفیل‌های جانی چون سویل بوده‌اند.

گزارش مجله تایم: «انگلستان: سرزمین خانواده سلطنتی، چای و پنهان‌کاری درباره کودک‌آزاری‌های جنسی وحشتناک»

عجیب این که هر دوی آن‌ها از دوستان صمیمی یک «کشیش عالی‌رتبه»، یعنی اسقف وقت لوئس وگلاستر، پدر پیتر بال بودند.

چارلز بارها درباره روابط خانوادگی و زناشویی خود با این کشیش مشورت کرده بود و حتی در یکی از نامه‌های رد و بدل شده بین این دو، کشیش او را به ادامه رابطه با معشوقه قدیمی‌اش «کامیلا پارکر بولز» تشویق کرد.

در همان اوایل دهه ۱۹۹۰، پلیس انگلستان بررسی دعاوی آزار جنسی پسران نوجوان توسط این کشیش عالی‌رتبه را آغاز کرد، اما با نفوذ و اعمال قدرت چارلز، آن پرونده به جایی نرسید. او تا سال ۲۰۱۲ که اتهامات علیه این کشیش فاسد و تبهکار اوج گرفت، «مرشد معنوی» چارلز بود و تنها در سال ۲۰۱۵، با محکوم‌شدن او به تنها ۲۳ ماه زندان (بابت آزار و تجاوز دست‌کم ۱۷ پسر نوجوان!)، چارلز حاضر شد که در ظاهر روابط خود را با او قطع کند.

در وارسی دوران نوجوانی چارلز، به این نتیجه می‌رسیم که ارتباط او با مجرمین جنسی خطرناک و منحرفین اخلاقی حادّ، به بسیار پیش‌تر از این‌ها بازمی‌گردد.

لوئیس مونباتن با لقب سلطنتی «ارل اول مونتباتن برمه»، دریادار نیروی دریایی سلطنتی، حاکم مستعمراتی انگلستان و عموی مادر فیلیپ (شوهر الیزابت دوم) بود. چارلز او را «عمو دیکی» صدا می‌زد و گفته می‌شود که حکم یک مرشد را برای چارلز نوجوان داشت.

در آگوست ۲۰۱۹، انتشار عمومی اسنادی از اف‌بی‌آی افشا کرد که لرد مونت باتن، دارای انحراف جنسی شدید نسبت به پسران نوجوان، به‌ویژه در روپوش مدرسه، بوده است. جالب این که همسر او «اِدوینا» هم زنی فاسد و به لحاظ اخلاقی منحرف بوده است.

طبق این اسناد که در کتاب «مونتباتن‌ها: زندگی‌ها و عشق‌های آنان» نوشتة اندرو لاونی منتشر شد، این زن و شوهر به طور مداوم در مراسم و محافل مخفی عیاشی شرکت می‌کردند.

همین واقعیت‌ها و گزارش‌های خدشه‌ناپذیر باعث شد که از سال‌ها قبل، در مطبوعات عامه‌پسند و حتی در مطبوعات جریان اصلی انگلستان، اخبار و گزارش‌هایی درباره انحرافات جنسی و اخلاقی خود چارلز هم مطرح شود که البته با این شواهد، کاملاً قابل‌بررسی است!

اما نکته بسیار قابل‌تأمل اینجاست که دوستی نزدیک با یک پدوفیل جنایت‌کار و قاتل روانی (که عضو حلقه‌های تجاوز و شکنجه کودکان بود)، تنها به چارلز ختم نمی‌شود. در ژوئیه ۲۰۱۹، وقتی «جفری اپستین»، میلیاردر یهودی‌تبار آمریکایی به اتهام مشارکت در بهره‌کشی جنسی از کودکان بازداشت شد، یکی از هولناک‌ترین پرونده‌های جنایی چند دهه اخیر پیش چشم افکار عمومی ورق خورد. جفری اپستین، در رأس یک شبکه بزرگ قاچاق و برده‌سازی کودکان قرار داشت که تخصص او، فراهم‌آوردن «سرگرمی»های شیطانی و وحشیانه برای «الیت» و نخبگان معروف در حوزه‌های مختلف سیاست، اقتصاد، سینما، موسیقی و ورزش بود.

او در جزایر و املاک اختصاصی خود، بساط تجاوز و شکنجه جنسی و جسمی کودکان قاچاق‌شده به داخل خاک آمریکا را فراهم می‌کرد تا بسیاری از چهره‌های مشهور و سلبریتی‌های عرصه‌های مختلف، کثیف‌ترین، جنایت‌کارانه‌ترین و غیرقابل‌تصورترین فانتزی‌های ذهنی خود را برآورده کنند. بر اساس اخبار و گزارش‌های مختلف، در املاک اختصاصی اپستین (و شریک او گیلین ماکسول)، مراسم قربانی آیینی کودکان انجام می‌گرفت.

در فهرست مسافران جت اختصاصی اپستین در ۱۰ سال گذشته به مقصد جزیره خصوصی کوچک او در اقیانوس آرام (لیتل سنت جیمز)، ده‌ها چهره مشهور حضور داشتند: از هنری کیسینجر و بیل کلینتون، تا آلن دجنرس، اپراه وینفری، از بیل گیتس تا خوانندگان، ورزشکاران و بازیگران بسیار مشهور هالیوود.

یکی از نزدیک‌ترین دوستان اپستین که از مشتریان ثابت «عیاشی‌های سیاه» او با کودکان بود، کسی نبود جز: شاهزاده اندرو، برادر چارلز.

شاهزاده اندرو در کنار جفری اپستین

اندرو و همسرش در کنار جفری اپستین (سمت راست تصویر) و گیلین ماکسول (زن سبزپوش) در یک مراسم رسمی سلطنتی

در شهریورماه سال گذشته، در جریان برگزاری دادگاه گیلین ماکسول، شریک و محرم اسرار جفری اپستین، انتشار عکسی از استراحت اپستین و ماکسول در کلبه‌ای در املاک خصوصی سلطنتی که عکسی از ملکه قبلاً در همان مکان ثبت شده بود، بار دیگر توجهات را به رابطه این دو موجود با خانواده سلطنتی جلب کرد.

اندرو که پس از انتشار اخبار و گزارش‌های رسوا از ارتباطات عمیقش با اپستین، چنان بی‌آبرو شد که از سوی دربار انگلستان هم (به‌ناچار) از عناوین و امتیازات سلطنتی خود خلع گردید، وی همچنین از دوستان نزدیک «هاروی واینستین»، تهیه‌کننده مشهور هالیوود بود که به جرم ده‌ها مورد آزار جنسی در طول سالیان فعالیت خود به ۲۳ سال زندان محکوم شد. نکته این‌جاست که واینستین دوست مشترک و صمیمی اندرو و جفری اپستین نیز بود! [7] [8]

[1].https://web.archive.org/web/20130927154845/http://www.nspcc.org.uk/news-and-views/our-news/child-protection-news/13-01-11-yewtree-report/yewtree-report-pdf_wdf93652.pdf

[2].https://www.theguardian.com/uk-news/2019/jul/03/vip-abuse-accuser-carl-beech-tells-court-he-was-raped-by-his-stepfather

[3].https://time.com/2974381/england-land-of-royals-tea-and-horrific-pedophilia-coverups/

[4].https://www.youtube.com/watch?v=1cDbwm3vJCA

[5].https://www.youtube.com/watch?v=NUV_P95egoA

[6].https://www.netflix.com/de-en/Title/81520549

[7].https://www.grunge.com/1159215/disturbing-details-about-harvey-weinstein-and-jeffrey-epsteins-relationship/

[8].https://nypost.com/2019/09/08/jeffrey-epstein-harvey-weinstein-attended-party-for-prince-andrews-daughter/

پایان پیام/.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *