از کِی تا به حال؟! (گفت و شنود)

از کِی تا به حال؟! (گفت و شنود)

گروه‌های اپوزیسیون و اراذل و اوباشی که برای اغتشاش اجاره شده بودند بدجوری سنگ روی یخ شده‌اند! پادوهای داخلی را که مثل آشغال جمع کرده‌اند و تعدادی از لیدرهای مقیم خارج را هم که برای مجازات به داخل کشور منتقل کرده‌اند و چندتایی که در خارج کشور باقی مانده‌اند نیز از ترس، فیوز سوزانده و آب و روغن قاطی کرده‌اند!

از کِی تا به حال؟! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: حیوونکی‌ها!

گفتم: کدام حیوونکی‌ها؟!

گفت: گروه‌های اپوزیسیون و اراذل و اوباشی که برای اغتشاش اجاره شده بودند را می‌گویم!! بدجوری سنگ روی یخ شده‌اند! پادوهای داخلی را که مثل آشغال جمع کرده‌اند و تعدادی از لیدرهای مقیم خارج را هم که توی کیسه کرده و برای مجازات به داخل کشور منتقل کرده‌اند و چندتایی که در خارج کشور باقی مانده‌اند نیز از ترس، فیوز سوزانده و آب و روغن قاطی کرده‌اند!

گفتم: پس بگو چرا این‌همه در رسانه‌های ضدانقلاب به یکدیگر حمله می‌کنند و یقه چاک می‌دهند و هرکدامشان دیگری را مقصر دانسته و به جاسوسی برای جمهوری اسلامی متهم می‌کنند؟!

گفت: پس بگو چرا مسعود بهنود گروه‌های اپوزیسیون را بی‌عرضه نامیده و درباره ربع پهلوی گفته است درک و شعور او از گاو هم کمتر است.

گفتم: به گاو اهانت کرده! باید می‌گفت بلانسبت همه حیوانات و دور از جون تمام گله‌های گاو!

گفت: یعنی ربع پهلوی و بقیه سرکرده‌های اپوزیسیون هنوز نفهمیده‌اند که دور از جون گاو، خیلی گاو تشریف دارند؟!

گفتم: یارو به دکتر مراجعه کرد و گفت آقای دکتر! مردم در کوچه و بازار به من می‌گویند گاو. دکتر پرسید؛ از کی تا به حال؟ یارو گفت؛ از همان موقع که گوساله بودم!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *