استقبال گسترده رسانه‌های جهانی از سخنان دبیرکل حزب‌الله

استقبال گسترده رسانه‌های جهانی از سخنان دبیرکل حزب‌الله

سید حسن نصرالله امروز، جبهه جدیدی را گشود که می تواند تیر خلاص را به ارتش و دولت اسرائیل بزند.

استقبال گسترده رسانه‌های جهانی از سخنان دبیرکل حزب‌الله

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – وسعت بی‌سابقه استقبال رسانه‌ها از سخنان امروز دبیرکل حزب الله، چند واقعیت مهم را روشن کرد: برای اغلب ناظران جهانی -از شرق تا غرب و از مردم تا سیاستمداران- سخنان سید حسن نصرالله "بسیار مهم" است. میلیاردها نفر در جهان، مستقیما این سخنرانی را دیدند و شنیدند. مقایسه کنید با سخنرانی‌های نتانیاهو، که از سوی اغلب ناظران، مستقیما پیگیری نمی‌شود.

نتانیاهو نه گزینه موثر تازه‌ای برای رو کردن دارد و نه کمترین احتمال موفقیت در جنگ برای او، حتی در غرب پیش بینی می‌شود؛ چنان که حتی "پولیتیکو" از قول برخی مقامات آمریکایی نوشته: "دولت بایدن، نتانیاهو را رفتنی می‌داند. بایدن به او پیشنهاد داده، در مورد درس‌هایی که باید با جانشین غیر قابل اجتناب خود در میان بگذارد، فکر کند».

اما در مقابل، جناب سید حسن نصرالله، همچنان ناگفته‌ها و ابزار فشارهای متعددی در آستین دارد که رو نکرده و بیش از اعلام، "اِعمالی" است.

او فرمانده میدانی جبهه‌ای به شمار می‌رود که از یمن و عراق تا سوریه و لبنان و غزه گوش به اشارات و تصریحاتش دارند؛ همچنین است دشمنان او. سید حسن نصرالله امروز، جبهه جدیدی را گشود که می‌تواند تیر خلاص را به ارتش و دولت اسرائیل بزند.

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *