انبارلویی: آمریکایی‌ها در اتاق جنگ رژیم صهیونیستی، تصمیم اصلی را می‌گیرند

انبارلویی: آمریکایی‌ها در اتاق جنگ رژیم صهیونیستی، تصمیم اصلی را می‌گیرند

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی درباره نقش اصلی و محوری آمریکایی‌ها در اتاق جنگ رژیم صهیونیستی یادآور شد: آمریکایی‌ها، مسؤول مستقیم جنایاتی که در غزه صورت می‌گیرد، هستند و اکنون آنها در اتاق جنگ رژیم صهیونیستی، تصمیم‌ اصلی را می‌گیرند.

انبارلویی: آمریکایی‌ها در اتاق جنگ رژیم صهیونیستی، تصمیم اصلی را می‌گیرند

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – محمدکاظم انبارلویی در گفت‌وگو با ایرنا، با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر انقلاب درباره فلسطین اظهار کرد: اکنون خیل عظیم مردم در نقاط مختلف جهان برای محکومیت ظلم و نسل‌کشی رژیم صهیونیستی در غزه، به خیابان‌ها می‌آیند. جنایات رژیم صهیونیستی که هر روز، مردم شاهد بیرون‌کشیدن پیکرهای پاره پاره مردم غزه از زیرآوار هستند، خشم جهانیان علیه این رژیم را برانگیخته است.

وی با بیان اینکه مردم جهان به‌ویژه نیروهای مقاومت تا یک حدی می‌توانند این جنایات را تحمل کنند، افزود: در صورت ادامه جنایات صهیونیست‌ها، ممکن است دیگر کسی نتواند آن‌ها را کنترل کند و جبهه جنوب لبنان علیه سرزمین‌های اشغالی، فعال و پس از آن نیز حمله انصارالله یمن آغاز شود و یا اینکه ممکن است سایر کشورها به کمک مردم مظلوم غزه بیایند.

کشته شدن صهیونیست ها، قابل مقایسه با جنایات در غزه نیست

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه درباره اعتراض مسئولان برخی کشورها به کشته‌شدن غیر نظامیان رژیم صهیونیستی اظهار کرد: شهرک‌هایی که در نزدیکی مرز لبنان و غزه ساخته شده و هر روز نیز گسترش پیدا می‌کنند، متعلق به صهیونیست‌های افراطی است که خانه‌های فلسطینی‌ها را خراب می‌کنند و موضع سختی علیه فلسطینی‌ها دارند؛ این افراد مسلح هستند و غیر نظامی به حساب نمی‌آیند و در واقع آماده مبارزه با فلسطینی‌ها هستند.

انبارلویی افزود: این شهرک‌نشین‌ها، مردم عادی نیستند بلکه غیر نظامیان مسلح هستند. اگر فرض کنیم که آن‌ها مردم عادی هستند، کشته‌شدن آن‌ها قابل مقایسه با جنایات رژیم صهیونیستی در غزه نیست. وی اضافه کرد: نظامیان محور مقاومت که وارد این شهرک‌ها شده‌اند، با زن‌ها و کودکان کاری نداشتند و اسرای خود را که عمدتا از سربازان و ژنرال‌های رژیم صهیونیستی بودند را در خانه‌های خود دستگیر کرده و به غزه بردند.

این فعال سیاسی اصولگرا اظهار کرد: آمریکایی‌ها، مسئول مستقیم جنایاتی که در غزه صورت می‌گیرد، هستند و اکنون آن‌ها در اتاق جنگ رژیم صهیونیستی، تصمیم‌ اصلی را می‌گیرند.

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *