‌ای دروغگو! (گفت و شنود)

‌ای دروغگو! (گفت و شنود)

از آن دسته‌ای که توصیه می‌کنند مردم به گزارش‌های نظام توجه نکنند! باید پرسید پس مردم گزارش کدام رسانه‌ها را باور کنند؟! اگر قرار بود ادعای سرویس‌های امنیتی آمریکا و اسرائیل و انگلیس و مدعیان اصلاحات و روزنامه‌های زنجیره‌ای حامی اراذل و اوباش را باور کنند که الان پُل نظام آن دست آب بود!

‌ای دروغگو! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: یکی از مدعیان اصلاحات درباره دختر ۱۶ ساله‌ای که در مترو بیهوش شده بود، نوشته است مردم گزارش رسانه‌های رسمی را باور نمی‌کنند! اگر باور می‌کردند که اتفاقات سال گذشته رخ نمی‌داد!

گفتم: اگر باور نمی‌کردند که همین مردم، اراذل و اوباش داعشی و اجاره‌ شده از سوی سرویس‌های اطلاعاتی موساد و سیا و تحت حمایت مدعیان اصلاحات را قلع و قمع
نمی‌کردند.

گفت: باید از او پرسید، حالا که توصیه می‌کند مردم به گزارش‌های نظام توجه نکنند! باید گزارش کدام رسانه‌ها را باور کنند؟! اگر قرار بود ادعای سرویس‌های امنیتی آمریکا و اسرائیل و انگلیس و مدعیان اصلاحات و روزنامه‌های زنجیره‌ای حامی اراذل و اوباش را باور کنند که الان پُل نظام آن دست آب بود!

گفتم: این آقا همان کسی است که به سفارش یک موسسه آمریکایی علیه جمهوری اسلامی ایران نظر‌سازی‌های وارونه تهیه می‌کرد و به همین جرم هم بازداشت شده بود! همان که برای عذر‌خواهی از جاسوس آمریکایی به فرانسه رفت و….!

گفت: پس بگو چرا این جماعت، دروغ‌پردازی و سیاه‌نمایی علیه ایران اسلامی را به عنوان یک ماموریت دنبال می‌کنند؟!

گفتم: از دروغگویی پرسیدند؛ آیا در همه عمرت یک سخن راست بر زبان آورده‌ای؟ گفت؛ اگر بگویم آری، دروغ دیگری گفته‌ام!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *