بالای دار! (گفت و شنود)

بالای دار! (گفت و شنود)

اخبار منتشر شده از سوی رسانه‌های غربی و رژیم صهیونیستی حکایت از آن دارد که نظامیان صهیونیست از حضور در جنگ سرپیچی می‌کنند، سیل بازگشت از سرزمین‌های اشغالی شتاب گرفته، افسران رژیم با هو کردن نتانیاهو به او اجازه سخنرانی نداده‌اند و صهیونیست‌های شهرک‌نشین پا به فرار گذاشته‌اند و این بود عاقبت رژیم کودک‌کش.

بالای دار! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت:گفت: ایهود باراک نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی گفته است «‌بزرگ‌ترین شکست تاریخمان را متحمل شده‌ایم‌».

گفتم: وزیر دارایی صهیونیست‌ها هم گفته است «‌با درد و سرافکندگی باید اعتراف کنیم که شکست خورده‌ایم‌».

گفت: پس بگو چرا به جای مقابله با رزمندگان مقاومت، از میدان جنگ فرار کرده و زنان و کودکان بی‌پناه را قتل عام می‌کنند؟!

گفتم: «‌زئیف شف‌» استراتژیست معروف رژیم صهیونیستی بعد از شکست این رژیم جعلی گفته بود «‌نظامیان اسرائیل برای میدان جنگ تربیت نشده‌اند. تخصص آنها شلیک به افراد بی‌دفاع در خیابان‌هاست‌»!

گفت: اخبار منتشر شده از سوی رسانه‌های غربی و رژیم صهیونیستی حکایت از آن دارد که نظامیان صهیونیست از حضور در جنگ سرپیچی می‌کنند، سیل بازگشت از سرزمین‌های اشغالی شتاب گرفته است، افسران رژیم با هو کردن نتانیاهو به او اجازه سخنرانی نداده‌اند و صهیونیست‌های شهرک‌نشین پا به فرار گذاشته‌اند و… این سرنوشت رژیم کودک‌کشی است که با دو خط آبی روی پرچم خود، داعیه از نیل تا فرات را داشت!

گفتم: قاتلی را به دار آویخته بودند، یکی از رفقایش پرسید، این سرنوشت نکبت‌بار را حدس می‌زدی؟! گفت؛ خواب دیده بودم که به جایگاه بلندی رسیده‌ام، نگو که تعبیر آن بالای دار بود!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *