بعداً سراغ تو میام! (گفت و شنود)

بعداً سراغ تو میام! (گفت و شنود)

حزب‌الله اعلام کرده است که عملیات طوفان‌الاقصی و شکست سنگین رژیم صهیونیستی برای کشورهایی که درپی عادی کردن روابط با این رژیم هستند هم درس‌آموز است.

بعداً سراغ تو میام! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: هنوز یک هفته از تهدید نتانیاهو علیه ایران نگذشته است که رژیم صهیونیستی با سخت‌ترین و هولناک‌ترین شرایط عمر جعلی خود رو‌به‌رو شده و حمله نیروهای مقاومت با عنوان «طوفان ‌الاقصی‌» امان صهیونیست‌ها را بریده است.

گفتم: چندین شهرک صهیونیست‌نشین به تصرف نیروهای مقاومت درآمده است، صدها صهیونیست کشته و اسیر شده‌اند. چندین‌ تانک و خودروی نظامی به غنیمت گرفته شده است.

گفت: تعداد بسیار زیادی از صهیونیست‌ها نیز به بیابان‌های اطراف فرار کرده‌اند، رژیم صهیونیستی برای آتش‌بس به گدایی و التماس افتاده است و…

گفتم‌:‌ برخی از کشورهای عربی را بگو که می‌خواستند روی این اسب بازنده شرط‌بندی کنند و حالا می‌بینند این اسب نه فقط بازنده است، بلکه مُردنی هم هست!

گفت: اتفاقاً حزب‌الله اعلام کرده است که این برای کشورهایی که درپی عادی کردن روابط با رژیم صهیونیستی هستند هم درس‌آموز است.

گفتم: طرف درِ یخچال را باز کرد که آب بخورد، ژله توی یخچال شروع به لرزیدن کرد! به ژله گفت؛ فعلاً میخوام آب بخورم، بعداً به سراغ تو میام!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *