تأمین مالی رسانه‌های زنجیره‌ای از طریق همراه اول را متوقف کنید

تأمین مالی رسانه‌های زنجیره‌ای از طریق همراه اول را متوقف کنید

تداوم انتشار آگهی‌های تبلیغاتی «همراه اول» در رسانه‌های خط تحریف و جریان معارض با اصول انقلاب و نظام، تعجب ناظران رسانه‌ای و سیاسی را برانگیخته است.

تأمین مالی رسانه‌های زنجیره‌ای از طریق همراه اول را متوقف کنید

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: طی روزها و هفته‌های اخیر، آگهی‌های همراه اول در صفحات اول و داخلی روزنامه‌های زنجیره‌ای مثل اعتماد و هم‌میهن و خبرگزاری ایلنا به تواتر منتشر شده و این غیر از آگهی‌های تبلیغاتی است که مکرراً به اسم همراه اول در کانال‌های مجازی اعتماد و انتخاب و عصر ایران و جماران و… منتشر شده است.

عجیب اینکه پیش از این و در سالنامه روزنامه اعتماد با موضوع حمایت از اغتشاشات شرارت‌آمیز سال گذشته نیز، آگهی رنگی همراه اول در صفحه دوم آن ویژه‌نامه منتشر شده بود.

سالنامه روزنامه‌های شرق و سازندگی نیز از جمله نشریاتی بودند که متولیان امر آگهی و تبلیغات در همراه اول، برایشان تامین آگهی تمام صفحه کردند!

موضوع اغلب این آگهی‌ها به نحوی است که منطقاً همراه اول نیازی به آنها ندارد و گویا عمدتا با هدف حمایت از رسانه‌های مذکور طراحی شده است:

– تیم ملی والیبال جوانان ایران با حمایت همراه اول قهرمان جهان شد
– بازدید دبیر شورای عالی فضای مجازی از غرفه همراه اول در الکامپ
– عرضه تجاری سرویس ذخیره‌‌سازی ابری همراه اول با نام «ابرهمراهی»
– حضور همراه اول در نمایشگاه بورس و بانک و بیمه
– سامانه هوشمند حمل‌و‌نقل همراه اول به پست رسید
– برگزاری مجامع همراه اول
– برگزاری اختتامیه اولین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات
– حضور همراه اول در مهمانی ۱۰ کیلومتری عید غدیر
– رونمایی از ربات خودرو خودران همزمان با حضور وزیر ارتباطات در غرفه همراه اول
– و…

تیمار و فربه‌سازی نشریات زنجیره‌ای در حالی است که این نشریات به‌طور پیوسته در زمین جریان معارض با اصول نظام بازی می‌کنند و یکی از کارکردهای ثابت‌شان، تولید محتوا برای رسانه‌های ضدانقلاب خارجی است. و به همین دلیل هم منطقاً باید از همان طرف تغذیه مالی شوند و نه از طرف شرکت‌ها و سازمانی‌های داخل نظام، که طبیعتاً امکانات بیت‌المال، نزد آنها امانت است.

جا دارد هم مدیران و هیئت‌مدیره همراه اول به‌عنوان امانتداران نظام و مردم و هم مراجع حسابرسی و قضایی و امنیتی، بررسی کنند کدام دست نفوذ است که اصرار دارد رسانه‌های زنجیره‌ای معاند و معارض و فعال در خط تحریف را در پوشش آگهی تامین مالی کند؟

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *