تربیت دختران اسرائیلی برای کودک کشی+فیلم

تربیت دختران اسرائیلی برای کودک کشی+فیلم

یکی از شبکه‌های رژیم تل‌آویو سرودی را پخش کرده است که با صحنه آرایی توسط دختران کم سن و سال صهیونیست، عملا مبنای کودک کشی در غزه را برای دیگر کودکان تئوریزه می‌کند.

تربیت دختران اسرائیلی برای کودک کشی+فیلم

فارس پلاس؛ روایت روز – شبکه‌ تلویزیونی دولتی اسرائیل، کان، آهنگی را در X (توئیتر سابق) بارگذاری کرد که در آن کودکان صهیونیست کمپین کشتار جمعی فلسطینیان را در غزه توسط ارتش اسرائیل، تحسین و از آن حمایت می‌کنند؛ بگذریم از این که نام این شعر سیاه و ضدانسانی، به نحوی متناقض، «سرود دوستی» است!

کودکان صهیونیست می‌خوانند:

"شب پاییزی بر ساحل غزه می افتد، هواپیماها بمباران می‌کنند، ویرانی، ویرانی. ظرف یک سال ما همه را نابود خواهیم کرد و سپس باز خواهیم گشت تا مزارع خود را شخم بزنیم."

شعر این سرود در حساب کاربری «انتفاضه الکترونیک» در ایکس توسط نویسنده و فیلمساز مستقل، دیوید شین، از عبری به انگلیسی ترجمه شده است.

کان، پخش کننده‌ تلویزیونی اسرائیلی، ویدیوی کامل این آهنگ را روز یکشنبه در حساب X خود منتشر کرد اما مدت کوتاهی بعد در میان اعتراض اسرائیلی ها و سایر کاربران آن را حذف کرد.

برخی(عمدتا طرفداران اسراییل) ابراز نگرانی کردند که این محتوا به "تبلیغات حماس" کمک می کند، در حالی که بخش عمده‌ مخاطبان واقعاً از پیام‌های خشونت آمیز و تحریک به نسل کشی در این ویدئو منزجر شده بودند.

یک نسخه بایگانی شده از توییت کان که اکنون حذف شده است را هنوز می توان در اینترنت یافت. کان همچنین صفحه‌ حاوی آهنگ را از وب‌سایت خود حذف کرد اما در آرشیو می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد.

صفحه‌ای که اکنون حذف شده، در وب سایت کان عنوان "عشق با خون مقدس شده است: کودکان پاکت غزه آهنگ دوستی را دوباره ضبط می‌کنند" بر خود داشت.

مشخص نیست که چرا کان این ویدیو را حذف کرده است، اما ممکن است فردی در آن‌جا نگران تبعات حقوقی تشویق به نسل‌کشی بوده است.

دو دهه پیش، مقامات «رادیو تلویزیون لیبر د میل کولینز» توسط یک دادگاه بین‌المللی به دلیل پخش برنامه‌هایی که کشتار مردم توتسی در رواندا را ترویج می‌کردند، توسط یک دادگاه بین‌المللی به اتهام تحریک به نسل‌کشی محکوم شدند.

این آهنگ و ویدیو در اصل توسط «اوفر روزنبام»، یک به اصطلاح "کارشناس ارتباطات بحران" ساخته شده است که ریاست یک شرکت روابط عمومی به نام Rosenbaum Communication را بر عهده دارد. روزنبام یک سوپرصهیونیست زنجیری است که ظاهرا از هیچ نوع بدنامی در راه تبلیغ تفکرات افراطی صهیونیستی ابایی ندارد.


اوفر روزنبام


لوگوی شرکت روزنبام و شرکت‌های زیرمجموعه‌ آن

این ویدئو توسط "جبهه مدنی" منتشر شده است، سازمانی که توسط اوفر روزنباوم اداره می شود و ادعا می کند که جبهه داخلی اسرائیل را برای حمایت از جنگ در غزه تقویت می کند.

در اواخر اکتبر گذشته، روزنباوم مسئول یک کمپین بیلبوردی در تل آویو بود که در آن محمود عباس، رهبر تشکیلات خودگردان فلسطین و اسماعیل هنیه، رهبر حماس و سید حسن نصرالله رهبر حزب‌الله، در حال زانو زدن روی زمین با چشمان بسته، تحت شعار "صلح فقط با دشمنان شکست خورده حاصل می شود" به تصویر کشیده بودند.


گزارشی درباره‌ بیل‌بردهای جنجالی در روزنامه جروزالم پست(۳۰ اکتبر ۲۰۲۳)

مشتری این کمپین «پروژه پیروزی اسرائیل» بود، شاخه‌ای از «انجمن خاورمیانه»، سازمانی که توسط دانیل پایپس، تحریک کننده بدنام ضد مسلمان اداره می شود.

پروژه پیروزی اسرائیل در حال حاضر، آشکارا پاکسازی قومی نوار غزه را ترویج می‌کند.

روزنبام همچنین مشتری بدنام دیگری نیز با نام مالکا لیفر برای خدمات «روابط عمومی و تبلیغات» خود داشت، مدیر سابق یک مدرسه دخترانه یهودی در ملبورن، که سال ها تلاش کرد تا از استرداد خودش از اسرائیل به استرالیا، برای رسیدگی به اتهام سواستفاده جنسی از کودکان علیه خود، جلوگیری کند.


مالکا لیفر با دستبند در دادگاه

روزنبام بعداً ادعا کرد که از این تصمیم پشیمان است، البته تنها پس از این که تلاش برای جلوگیری از استرداد لیفر در سال ۲۰۲۱ شکست خورد.


ادعای پشیمانی روزنبام از حمایت از مجرم جنسی، مالکا لیفر(۳۱ ژوئیه ۲۰۲۲)

در ماه اوت، لیفر توسط دادگاهی در ملبورن به جرم تجاوز و آزار جنسی دو دختر به ۱۵ سال زندان محکوم شد.

استفاده از کودکان برای ترویج پیام نسل کشی شکل دیگری از سوء استفاده از کودکان است، سواستفاده‌ای که روان کودکان را آماج تهاجم قرار می دهد تا آنان را تبدیل به موجوداتی شبیه زامبی کند که در راه ایدئولوژی صهیونیزم از هر جنایتی حمایت می کنند و چه بسا در آینده، خود نیز در سلک مرتکبین آن جنایات قرار می گیرند.

متن آهنگ کذایی مورد اشاره به قرار زیر است:

"آهنگ دوستی ۲۰۲۳"

شعر از اوفر روزنبام و شولامیت استولِرو

بند اول:

شب پاییزی بر ساحل غزه سایه می اندازد

هواپیماها بمباران می کنند، ویرانی، ویرانی

ببینید ارتش اسرائیل در حال عبور از خط است

برای نابود کردن حاملان سواستیکا{صلیب شکسته: در این شعر مردم مظلوم فلسطین را با نازی‌ها مقایسه می کنند!}

یک سال دیگر هیچ چیز آن‌جا نخواهد بود

و با خیال راحت به خانه هایمان باز خواهیم گشت

ظرف یک سال همه را نابود خواهیم کرد

و سپس باز خواهیم گشت تا مزارع خود را شخم بزنیم

گروه کر:

و ما همه را به یاد خواهیم آورد

زیبا و ناب

ما هرگز به قلب خود اجازه نمی دهیم

چنین دوستی‌ای را فراموش کند

عشق تقدیس‌شده با خون

تو برمی گردی و در میان ما شکوفا می شوی

بیت دوم:

ما الان کم حرف شده ایم

روح ما هنوز فریاد می زند

روح ما نه تنها آواز می خواند

امروز روح ما نبرد هم می کند

یک ملت

ملتی جاودان برای همیشه

ما از محافظت از خانه هایمان دست نمی کشیم

ما ساکت نخواهیم شد

ما به دنیا نشان خواهیم داد

که چگونه امروز دشمن خود را نابود می کنیم

پایان پیام/.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *