دلیل غیبت سید حسن نصرالله در این روزهای حساس چیست؟

دلیل غیبت سید حسن نصرالله در این روزهای حساس چیست؟

یک مقام حزب‌الله لبنان تاکید کرد عدم حضور دبیر کل حزب‌الله در رسانه‌ها بخشی از مدیریت نبرد است و هر زمان لازم باشد ایشان سخنرانی می‌کند.

دلیل غیبت سید حسن نصرالله در این روزهای حساس چیست؟

فارس پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – همشهری نوشت: «حسن فضل‌الله» عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان اعلام کرد که رزمندگان حزب‌الله در جنوب لبنان با ارتش دشمن صهیونیستی مقابله کرده و تلفاتی را به صفوف نظامیان صهیونیست وارد کردند.

وی افزود، مقاومت راهی را که برای دفاع از کشور انتخاب کرده به خوبی بلد است. ما بهترین رزمندگان خود را برای مقابله با دشمن صهیونیستی در جنوب لبنان آماده کرده‌ایم. مجاهدان مقاومت و خانواده‌های ثابت قدم آنها در خط مقدم برای دفاع از وطن و زمینمان هستند. ما در لبنان هیچ گزینه‌ای جز دفاع از کشور نداریم.

نمی‌گذاریم اشغالگران به اهداف خود در غزه برسند

این نماینده حزب‌الله در ادامه تاکید کرد، دشمن صهیونیستی برای تجاوز به لبنان برنامه‌ریزی می‌کند اما درحال حاضر آمریکا برای صهیونیست‌ها تصمیم می‌گیرد و از ترس متحمل شدن یک شکست جدید، رژیم اشغالگر را به عقب‌نشینی سوق داد. درحال حاضر لبنان هدف قرار گرفته شده و دشمن در کمین است اما اشغالگران به خوبی می‌دانند که مقاومت با شجاعت در خط مقدم ایستاده است.

حسن فضل‌الله گفت، منافع لبنان و مردم آن اولویت اصلی مقاومت است. به نفع لبنان است که مانع از دستیابی دشمن صهیونیستی به اهداف خود در غزه شود. همه ما به فکر دفاع از غزه و جلوگیری از رسیدن اشغالگران به اهدافشان هستیم.

سید حسن نصرالله مستقیما بر مدیریت نبرد نظارت دارد

وی درباره مواضع سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب‌الله درباره عملیات طوفان الاقصی و اینکه او چرا تا این لحظه اقدام به سخنرانی نکرده اظهار داشت، سید نصرالله هر لحظه تحولات جنوب لبنان و غزه را دنبال می‌کند و همراه با فرماندهان میدانی مقاومت بر مدیریت نبرد نظارت دارد.

فضل‌الله تاکید کرد، من به خانواده‌های شهدا ابلاغ کردم که سید حسن نصرالله گفته همه شهدا فرزندان او هستند. سید حسن نصرالله به شکل مستقیما همراه با فرماندهان میدانی مقاومت، نبرد را مدیریت می‌کند و عدم حضور او در رسانه‌ها درحال حاضر بخشی از مدیریت نبرد است. هر زمان که سید حسن نصرالله احساس کند مدیریت نبرد مستلزم حضور او در رسانه‌هاست این کار را انجام خواهد داد.

این مسئول حزب‌الله در ادامه گفت، دبیر کل حزب‌الله مدیریت این نبرد را بر عهده دارد و رهبر این مقاومت است. او در همه سطوح ملی و سیاسی و.. در قلب نبرد حضور دارد و وضعیت مردم و روستاها و مناطق جنوب لبنان و عملیات‌هایی که انجام می‌شود را به دقت پیگیری می‌کند. من پیغام‌ها و عواطف و احساسات خانواده‌ای شهدا و تمایل آنها برای فداکاری بیشتر در راه مقاومت را به سیدحسن نصرالله ابلاغ کردم و او گفت که همه آنها مانند فرزندان وی هستند.

حسن فضل‌الله تصریح کرد، سید حسن نصرالله کسی است که این نبرد را مدیریت می‌کند و برای هر احتمال و سناریویی آماده است.

پایان پیام/غ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *