علی کریمی و دعوت از مردم برای سیاه نپوشیدن در محرم

علی کریمی و دعوت از مردم برای سیاه نپوشیدن در محرم

علی کریمی بعد از دعوت به آشوب و آتش زدن اموال عمومی، حالا نقاب را کنار زده و می‌گوید مردم در ایام محرم سیاه نپوشند!

علی کریمی و دعوت از مردم برای سیاه نپوشیدن در محرم

فارس پلاس؛ روایت روز – علی کریمی لیدر آشوب‌های ۱۴۰۲، در جدیدترین توصیه خود از مردم خواسته است که در ایام محرم سیاه نپوشند.

گفتنی است که علی کریمی در سال‌های گذشته، زمانی که از ایران فرار نکرده بود، به نذری‌های محرم توهین می‌کرد. این نشان می‌دهد که دشمنی این شخص با اعتقادات مردم مسبوق به سابقه بوده است.

در آن زمان با بالاگرفتن انتقادات به استوری کریمی، این شخص مجبور عذرخواهی شد و گفته‌های خود را اینگونه توجیه کرد. علی کریمی در استوری صفحه خود نوشت: «من نیز همانند شما از کودکی شوق رسیدن به دهه محرم را داشتم و با گذشت زمان این ارادت حفظ کرده‌ام!»

مورد بعدی دشمنی این سلبریتی آشوب‌گر با دهه محرم، مربوط به استوری سال گذشته است. دوباره ماه محرم رسیده بود و این سلبریتی درباره عزاداری‌های مردم افاضاتی کرده بود. علی کریمی در توهینی آشکار به عزاداران حسینی آنها را متهم به ریاکاری کرد.

نسخه‌پیچی علی کریمی برای مردم درحالی است که خود او هر ساله در ایام محرم، سیاه پوش بوده و عکس‌هایی منتشر می‌شد که در هیئت‌های مذهبی در حال نذری دادن است.

اینها تنها گوشه‌ای از تناقضات علی کریمی است که مردم را متهم به ریاکاری می‌کند ولی خود به وضوح رفتار پوپولیستی داشته است. هم‌فکران علی کریمی مدعی‌اند که به دین و عقاید مردم کاری ندارند ولی بارها به عقاید آنها حمله و توهین کرده‌اند. سیاه پوشیدن مردم در ایام محرم نشان از ارادت آنها به حضرت سیدالشهدا (ع) است ولی سلبریتی‌های ایرانی تصور می‌کنند که نگاه به امام حسین و ارادت مردمی به دستگاه اباعبدالله علیه السلام، دولتی و سیاسی است و با این ابهامات می‌توانند مردم را نسبت به این خاندان کرم، بی توجه کنند.

پایان پیام/.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *