مرکز امنیتی رژیم صهیونیستی: ۹۵درصد تظاهرات‌های جهان ضد اسرائیل است

مرکز امنیتی رژیم صهیونیستی: ۹۵درصد تظاهرات‌های جهان ضد اسرائیل است

مرکز مطالعات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با اشاره به کاهش قابل‌توجه حامیان این رژیم در غرب و آمریکا اعلام کرد: ۹۵درصد تظاهرات‌های جهانی در واکنش به جنگ کنونی غزه، در حمایت از فلسطین و ضد اسرائیل است.

مرکز امنیتی رژیم صهیونیستی: ۹۵درصد تظاهرات‌های جهان ضد اسرائیل است

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – تسنیم نوشت: میان نگرانی فزاینده صهیونیست‌ها از موج بزرگ خشم افکار عمومی جهان علیه اسرائیل در پی جنایات مداوم این رژیم علیه غیرنظامیان غزه، مرکز مطالعات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد تعداد حامیان فلسطین در جهان از زمان آغاز جنگ کنونی غزه به‌شکل قابل‌توجهی افزایش یافته و به همین میزان شمار حامیان اسرائیل کم شده است.

این مرکز صهیونیستی در گزارش خود اعلام کرد: نتایج بررسی‌ها و ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که 95 درصد افرادی که در سراسر جهان بعد از آغاز جنگ غزه اقدام به برگزاری تظاهرات در واکنش به این جنگ کرده‌اند، از فلسطین حمایت می‌کنند. از ابتدای جنگ فعلی غزه 3891 مورد تظاهرات در 92 کشور جهان برگزار شده که تعداد تظاهرات‌ها در حمایت از فلسطین بسیار بیشتر از اسرائیل بوده است و این روند به همین شکل ادامه دارد.

در ادامه این گزارش تأکید شده است: در 6 روز ابتدایی جنگ 69 درصد از کل تظاهرات‌های جهان علیه اسرائیل و در حمایت از فلسطینی‌ها و 31 درصد این تظاهرات‌ها به‌نفع اسرائیل بود، اما از زمان اعلام «روز خشم» توسط حماس در 13 اکتبر تعداد تظاهرات‌های ضداسرائیلی در دنیا به‌شکل قابل‌توجهی افزایش یافت و در زمان حاضر 95 درصد این تظاهرات‌ها در حمایت از فلسطین و ضد اسرائیل است و تنها 5 درصد از اسرائیل حمایت می‌کنند.

مرکز مطالعات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی افزود: دست‌کم در 88 کشور جهان شاهد برگزاری تظاهرات‌های مستمر در حمایت از فلسطین هستیم و بیشترین تظاهرات‌های ضداسرائیلی در 4 کشور جهان یعنی ترکیه، ایران، یمن و آمریکا برگزار شده است.

بعد از افشای چهره واقعی و خوی وحشی‌گری و تروریستی صهیونیست‌ها به‌دنبال جنایات تاریخی که در غزه انجام می‌دهند، افکار عمومی جهان به‌ویژه در کشورهای اروپایی و آمریکا به‌شکل قابل‌توجهی درحال ابراز خشم و نفرت خود نسبت به اسرائیل است و با وجود اینکه این رژیم حدود 14 میلیون دلار برای تبلیغ روایات دروغین خود از جنگ غزه در اروپا و آمریکا هزینه کرده بود اما نتوانست افکار عمومی را فریب دهد و تظاهرات‌های گسترده ضدصهیونیستی در سراسر جهان هم‌زمان با تداوم جنایات اشغالگران در غزه، ادامه دارد.

شبکه الجزیره در همین زمینه در گزارشی اعلام کرد که وزارت خارجه رژیم صهیونیستی بیش از 13.5 میلیون دلار برای تبلیغات روایت خود از جنگ غزه در اروپا هزینه کرده است، این درحالی است که فلسطینی‌ها بدون هیچ هزینه‌ مالی، روایت حقیقی خود را از جنگ غزه به جهانیان نشان دادند و به‌عبارت دیگر افکار عمومی جهان با مشاهده جنایات علنی رژیم اشغالگر، بیدار شد.

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *