نگو ‌هان؟! (گفت و شنود)

نگو ‌هان؟! (گفت و شنود)

کاش سخنگوی جبهه اصلاحات پاسخ می‌داد که چرا برخی از گروه‌های اصلاحاتی دبیرکلی خانم آذر منصوری را نپذیرفته‌اند! و یا می‌گفت چرا بعد از اولین دیدار جمعی از اصلاح‌طلبان با آقای شمخانی، در دور دوم به خانم منصوری اجازه حضور در آن جمع را ندادند!

نگو ‌هان؟! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: سخنگوی جبهه اصلاحات اعلام کرده است که «‌‌در جبهه اصلاحات هیچ دو‌دستگی‌ای وجود ندارد‌»!

گفتم: پس اظهارات آقای بهزاد نبوی چیست که می‌گوید «‌برخی مجموعه‌های اصلاح‌طلب، دچار مرض بچه‌گانه چپ‌روی شده‌اند‌» و تاکید می‌کند که «‌برخی دیگر از اصلاح‌طلبان با عناصر برانداز و اغتشاشگر همسو هستند‌» و یا اینکه می‌گوید «‌‌در مجموعه اصلاح‌طلب‌ها عده‌ای لوچ هستند و چشم‌هایشان تا به تا می‌بیند».

گفت: سخنگوی جبهه اصلاحات در این باره چیزی نگفته است!

گفتم: کاش می‌گفت چرا برخی از گروه‌های اصلاحاتی دبیرکلی خانم آذر منصوری را نپذیرفته‌اند! و یا می‌گفت چرا بعد از اولین دیدار جمعی از اصلاح‌طلبان با آقای شمخانی، در دور دوم به خانم منصوری اجازه حضور در آن جمع را ندادند!

گفت: آقای سخنگو در این خصوص هم حرفی نزده است!

گفتم: باید می‌گفت چرا اصلاح‌طلبان، امسال برخلاف سال‌های قبل به مناسبت رحلت حضرت امام(ره) بیانیه ندادند و نتوانستند درباره متن بیانیه به توافق برسند؟!

گفت: جناب سخنگو در این‌باره هم سکوت کرده و چیزی نگفته است! ظاهراً منظورش این است که در جبهه اصلاحات به جای دودستگی، ده‌ها دستگی وجود دارد!

گفتم: به یارو گفتند وقتی از شما سؤالی می‌پرسند و متوجه نمی‌شوی، نگو «‌هان‌‌؟‌‌»! گفت؛ آهان!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *