واکنش‌ها به پرتاب شدن قدرت ایران در فضا

واکنش‌ها به پرتاب شدن قدرت ایران در فضا

سومین ماهواره بومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نام «نور۳» توسط ماهواره‌بر قاصد به فضا پرتاب و با موفقیت در مدار ۴۵۰ کیلومتری زمین قرار گرفت، واقعیتی که با واکنش کاربران همراه شد.

واکنش‌ها به پرتاب شدن قدرت ایران در فضا

فارس پلاس؛ روایت روز – در روزهای گذشته، دستاورد دیگری از تفکر بسیجی، مدیریت جهادی و انقلابی و اتکا و اعتماد به توان داخلی نمایان شد. سومین ماهواره بومی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نام «نور 3» همزمان با ایام آغاز امامت حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه) توسط ماهواره‌بر ترکیبی سه مرحله‌ای قاصد به فضا پرتاب و با موفقیت در مدار ۴۵۰ کیلومتری زمین قرار گرفت.

سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با‌اشاره به پرتاب موفقیت‌آمیز سومین ماهواره سپاه به فضا گفت: ماهواره نجم (نور ۳) با موفقیت به آسمان پرتاب شد.

وی افزود: ما از مجموعه دریافت‌ها و مجموعه محصولاتی که این ماهواره از سطح زمین برداشت می‌کند، برای تکمیل نیازمندی‌های اطلاعاتی سپاه استفاده می‌کنیم.

این دستاورد در فضای مجازی واکنش‌هایی را در پی داشت. بسیاری از کاربران فضای مجازی این اتفاق را نشان از قدرت جمهوری اسلامی ایران دانسته‌اند که به شرح زیر است.

برخی از کاربران هم به سکوت رسانه‌های اصلاح‌طلب در برابر این اتفاق واکنش نشان دادند.

پایان پیام/غ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *