پشت پرده مخوف سازمان تروریستی منافقین؛ سازمان زندان در زندان است

پشت پرده مخوف سازمان تروریستی منافقین؛ سازمان زندان در زندان است

عضو جدا شده از گروهک منافقین با اشاره به اتفاقات داخلی این سازمان تروریستی، از گوشه‌ای از جنایات آن نسبت به اعضای خود پرده برداشت.

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها- عضو جدا شده از گروهک تروریستی منافقین با اشاره به اینکه این سازمان برمبنای مبارزه بنا شده و همه چیز آن امری است، تصریح کرد: ارتباط با خانواده، ازدواج، حتی سلام کردن به خانم‌ها و یک دقیقه کنار خانم بودن ممنوع بود، صبح دستور می‌دادند و شب گزارش هر کاری که در طول روز انجام دادی باید ارائه می‌کردی، من 17 سال با خانواده‌ام هیچ تماسی نداشتم.

وی همچنین یادآور شد: ایدئولوژی چنین سازمان‌هایی تنها مبارزه است، در زمانی که در عراق بودیم نیز اتفاقی شبیه آلبانی سه بار برای این سازان افتاد و بعد از آن اعتراض سوزی در سازمان آغاز می‌شد.

این عضو جدا شده از گروهک تروریستی منافقین با اشاره به اینکه سازمان مکان بسته‌ای است که در آن فقط به تو امر و نهی می‌کنند و احساسات را در آن از بین می‌برند، گفت: در چنین فضای بسته‌ای شاهد رخ دادن اتفاقاتی از جمله موارد بسیاری از تجاوز جنسی به مردان و زنان بودیم.

وی با توصیه با اعضای سازمان عنوان کرد: توصیه من این است که هر چه زودتر از فضایی که در آن مغزشویی می‌شوند جدا شوند، چون وقتی متوجه موضوع می‌شوند که خیلی دیر است، سازمان زندان در زندان است.

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *