چرا عزا گرفتی؟! (گفت و شنود)

چرا عزا گرفتی؟! (گفت و شنود)

کسانی که در طول حمله مشترک آمریکا و متحدانش به سوریه آشکارا از آنها حمایت می‌کردند و به شهید سلیمانی و مدافعان حرم اعتراض می‌کردند که چرا به سوریه و عراق می‌روند؟! باید هم مثل آمریکا و اسرائیل به خاطر سفر رئیس‌جمهور ایران به این کشور عزا بگیرند!

چرا عزا گرفتی؟! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها- کیهان نوشت: گفت: در آستانه سفر رئیس‌جمهور به سوریه که جیغ آمریکا و اسرائیل را به آسمان بلند کرده و از وحشت این سفر عزا گرفته‌اند، یکی از نمایندگان سابق مجلس و مدعی اصلاحات در مصاحبه با تجارت‌نیوز که یکی از شاخک‌های روزنامه زنجیره‌ای (بخوانید هلدینگ تجاری‌) روزنامه دنیای اقتصاد است گفته که دولت سوریه در بازپرداخت بدهی‌هایش به ایران بدعهدی می‌کند!

گفتم: اولاً که دروغ می‌گوید. ثانیاً؛ کسانی که همزمان با حمله تروریست‌های تکفیری به سوریه درخواست کرده بودند که به حمایت از مخالفان دولت سوریه یعنی داعشی‌ها و جبهة النصره! راهپیمایی کنند! و در طول حمله مشترک آمریکا و متحدانش به سوریه آشکارا از آنها حمایت می‌کردند و به شهید سلیمانی و مدافعان حرم اعتراض می‌کردند که چرا به سوریه و عراق می‌روند؟! و… باید هم مثل آمریکا و اسرائیل به خاطر این سفر عزا بگیرند!

گفت: مگر یادت رفته که نتانیاهو، اصلاح‌طلبان را بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در داخل ایران می‌دانست؟! خُب حق دارند به خاطر شرایط رو به زوال اسرائیل، عزادار باشند!

گفتم: ایول! پدر خودکار قرمز مرده بود‌، عزا گرفته بود و مشکی می‌نوشت!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *