گلوله سرگردان! (گفت و شنود)

گلوله سرگردان! (گفت و شنود)

از آمریکای تروریست‌پرور و آلمان تحقیرشده از سوی متفقین و انگلیس که به نوشته گاردین به دُم‌سگ آمریکا تبدیل شده و فرانسه جنایتکار و کتک‌خورده از مردم آفریقا و… انتظاری نیست که از وحشی‌های صهیونیست حمایت نکنند!

گلوله سرگردان! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا در سفر به فلسطین ‌اشغالی و ملاقات با نتانیاهو به او گفته است «‌ما این‌جا در کنار شما هستیم و جایی نمی‌رویم‌‌»!

گفتم: اولاف شولتز، نخست‌وزیر آلمان و ماکرون، رئیس جمهور فرانسه و… هم به او گفته‌اند «‌مطمئن باشید که ما در کنار اسرائیل ایستاده‌ایم»! و…

گفت: با کمال وقاحت از جنایات صهیونیست‌های وحشی و کودک‌کش حمایت می‌کنند و برای آنها اسلحه و مهمات و نیرو می‌فرستند و در همان حال از کشورهای مسلمان می‌خواهند که در جنگ غزه بیطرف بمانند!

گفتم:‌ از آمریکای تروریست‌پرور و آلمان تحقیرشده از سوی متفقین و انگلیس که به نوشته گاردین به دُم‌سگ آمریکا تبدیل شده و فرانسه جنایتکار و کتک‌خورده از مردم آفریقا و… انتظاری نیست که از وحشی‌های صهیونیست حمایت نکنند! جزای همراهی مقامات غربی با صهیونیست‌های کودک‌کش خالی کردن گلوله در مغز‌های پوسیده آنهاست.

گفت:‌ پس چرا این جرثومه‌های تباهی و توله‌های صهیونیست را به جهنم نمی‌فرستند؟!

گفتم: صبر داشته باش! گلوله‌ای به سر یک جنایتکار شلیک کردند ولی دو ساعت بعد، سقط شد! از پزشک علت را پرسیدند. گفت؛ گلوله دو ساعت درون سر او به دنبال مغزش می‌گشت….!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *