آخرین تحولات غزه به روایت فرمانده برجسته میدانی مقاومت

آخرین تحولات غزه به روایت فرمانده برجسته میدانی مقاومت

فرمانده نیروهای العاصفه: دشمن جنایت‌کار صهیونیستی که به قیمت خون کودکان و زنان تلاش می‌کند به تصویر یک پیروزی تخیلی دست یابد، در مقابل مقاومت، ارتشی شکست خورده است که از دستیابی به کمترین پیروزی عاجز است.

آخرین تحولات غزه به روایت فرمانده برجسته میدانی مقاومت

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – با گذشت چهل و چهار روز از عملیات طوفان الاقصی که شکست سنگین و چندبعدی را به رژیم جعلی، غاصب و جنایت‌کار اسرائیل وارد کرد، ارتش این رژیم همچنان ناتوان از مقابله با نیروهای مقاومت، با کشتار زنان و کودکان به دنبال انتقام و ترمیم وجهه خود است.
در همین خصوص؛ «ابو صهیب» فرمانده نیروهای «العاصفه» شاخه نظامی جنبش انتفاضه فتح در غزه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار «نورنیوز» در غزه گفت: در نوار غزه همه گروه‌های مقاومت فلسطین متحد هستند و ما در نیروهای العاصفه همراه با همه گروه‌های مقاومت فلسطین، با دشمن صهیونیستی مقابله می‌کنیم.
وی تصریح کرد: گرچه ارتش اشغال‌گر تلاش می‌کند با تمام قدرت و قساوت در نبرد زمینی پیشروی کند، ولی ما خساراتی سنگین بر آنها وارد کردیم که البته دشمن از ترس تشدید اختلافات داخلی، آن را پنهان می‌کند.
این فرمانده میدانی در مقاومت فلسطین در غزه افزود: دشمن صهیونیستی از روحیه بالای مقاومت هراسان است، اما همه رزمندگان مقاومت به چشم خود می‌بینند که دشمن چگونه در کمین‌های محکم مقاومت گیر می‌افتد و با ناامیدی تانک‌های منهدمش را رها کرده و فرار می‌کند. مطمئنا در روزهای پیش رو آنها ناگزیر می‌شوند تعداد زیادی از کشته‌شدگان خود را آشکار کنند.
ابوصهیب گفت: دشمن صهیونیستی در این سرزمین جایی ندارد و ما صاحبان این سرزمین هستیم و به همه آزادگان جهان تأکید می‌کنیم که مقاومت، میدان نبرد را به خوبی مدیریت می‌کند و ما با تمام قوا و قدرت در مقابل دشمن صهیونیستی از آرمان خود دفاع می‌کنیم.
فرمانده نیروهای العاصفه ادامه داد: این دشمن جنایت‌کار که به قیمت خون کودکان و زنان تلاش می‌کند به تصویر یک پیروزی تخیلی دست یابد، در مقابل مقاومت، ارتشی شکست خورده است که از دستیابی به کمترین پیروزی عاجز است.
این فرمانده میدانی مقاومت گفت: اشغالگران با بمباران و اشغال بیمارستان‌ها و مدارس و تخریب منازل، تلاش می‌کنند با فشار بر مردم فلسطین و ایجاد فجایعی دیگر، آنها را از سرزمین خود آواره کنند، اما با وجود این همه کشتار و ویرانی، ما ثابت قدم هستیم و سرزمین خود را رها نمی‌کنیم و با تمام توان از آن دفاع می‌کنیم و یا با عزت زندگی می‌کنیم و یا شهید می‌شویم.
وی همچنین یادآور شد: ما در نیروهای العاصفه به همراه برادرانمان در گردان‌های القسام، سرایا القدس و همه گروه‌های مقاومت فلسطین با این دشمن اشغالگر مقابله کرده و از مردم خود دفاع می‌کنیم و تایید می‌کنیم که تاکنون بیش از ۲۰۰ تانک اشغالگران صهیونیستی را منفجر و یا تصرف کرده و از دور خارج کرده‌ایم.
ابوصهیب افزود: رزمندگان مقاومت و مجاهدان ما درگیری شدید با دشمن صهیونیستی دارند و مانع پیشروی دشمن در چند منطقه از نوار غزه شدند و خسارات زیادی به آنها وارد کردیم.
وی گفت: ما به مردم ثابت قدم خود درود می‌فرستیم و به آنان می‌گوییم که پیروزی نزدیک است انشاءالله و با صبر و شکیبایی بیشتر به عزیزانمان در حزب‌الله، جمهوری اسلامی ایران، برادرانمان در یمن و عراق و همه عزیزان درود می‌فرستیم، محور مقاومتی که هرگز در حمایت از فلسطین و آرمان آن تردیدی نداشته است.
این فرمانده نیروهای العاصفه در پایان گفت: ما از همه مردم فلسطین در کرانه باختری و سرزمین‌های اشغالی سال ۱۹۴۸ و امت اسلامی و عربی خواستار همبستگی بیشتر از سوی آنها با مردم در نوار غزه هستیم.

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *