آقازاده لبنانی که در جنگ با اسرائیل به شهادت رسید+تصاویر دیده نشده

آقازاده لبنانی که در جنگ با اسرائیل به شهادت رسید+تصاویر دیده نشده

شهید مجاهد «عباس محمد رعد» فرزند رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت لبنان بود که از اوایل جوانی‌اش لباس مقاومت بر تن کرد و بالاخره در جنگ با اسرائیل به شهادت رسید.

آقازاده لبنانی که در جنگ با اسرائیل به شهادت رسید+تصاویر دیده نشده

به گزارش خبرنگار حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، پس از آغاز عملیات «طوفان‌الاقصی» توسط نیروهای مقاومت فلسطین علیه رژیم جنایتکار و غاصب صهیونیستی، مقاومت لبنان در حمایت از غزه از هشتم اکتبر در مرز بین لبنان و سرزمین‌های اشغالی وارد میدان شد که طی این ۴۸ روز بیش از ۷۰ تن از نیروهای مقاومت حزب‌الله لبنان به شهادت رسیدند.


تصویر سمت راست؛ شهید راه قدس «عباس محمد رعد»

بامداد روز گذشته (۲۳ نوامبر) بر اثر حمله تجاوزکارانه رژیم موقت صهیونیستی به جنوب لبنان، ۵ تن از نیروهای حزب‌الله به شهادت رسیدند که جنبش مقاومت اسلامی لبنان شهادت پنج عضو خود از جمله عباس محمد رعد، خلیل جواد شحیمی، أحمد حسن مصطفى، محمد حسن أحمد شری، بسام علی کنجو در حمله تروریستی صهیونیست‌ها به ساختمانی در «بیت یاحون» را اعلام کرد.


شهید «عباس محمد رعد»

در میان این «شهدای راه قدس» حزب‌الله لبنان، نام شهید مجاهد «عباس محمد رعد» فرزند رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت لبنان دیده می‌شد؛ شهید مجاهدی که از جمله آقازاده‌های لبنانی بود و از اوایل جوانی‌اش لباس مقاومت بر تن کرد و بالاخره در جنگ با اسرائیل به شهادت رسید.


«محمد رعد» با شالی که مزین به تصویر فرزند شهیدش است

یکی از نکات قابل توجه در جریان شهادت این آقازاده لبنانی است که «محمد رعد» بعد از شنیدن خبر شهادت فرزندش در جمع خبرنگاران و در حالی که دوربین‌ها این لحظه را ثبت می‌کردند، گفت: «مبارک باشد به سید مقاومت سیدحسن نصرالله که به ما آموخت پدران شهدا باید صبور، قوی و در مسیر جهاد و مقاومت ثابت قدم باشند.»

در ادامه فیلمی از وداع «محمد رعد» با فرزند شهیدش را می‌بینیم.

پایان پیام/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *